Zespół wystąpił w składzie: Tomasz Polewka, Michał Poprawa, Mikołaj Machnik i Konrad Czerniak.

Medaliści piątkowych finałów:

mężczyźni 50 m st. grzbietowym
1. Radosław Kawęcki (AZS AWF Warszawa) 23,49
2. Tomasz Polewka (AZS AWF Katowice) 23,96
3. Piotr Ludwiczak (MKP Kołobrzeg) 24,22

100 m st. klasycznym

1. Dawid Szulich (Delfin Legionowo) 59,28
2. Mikołaj Machnik (AZS AWF Katowice) 59,39
3. Marcin Stolarski (Żoliborz Warszawa) 59,41 (rekord Polski juniorów)

100 m st. motylkowym

1. Michał Poprawa (AZS AWF Katowice) 51,10
2. Oskar Krupecki (Śląsk Wrocław) 51,37
3. Kacper Perzankowski (Nawa Skierniewice) 52,85

400 m st. zmiennym

1. Kariol Zbutowicz (Kormoran Olsztyn) 4.13,15
2. Maciej Sobczyk (AZS AGH Kraków) 4.16,52
3. Dawid Szwedzki (Śląsk Wrocław) 4.17,97

1500 m st. dowolnym

1. Wojciech Wojdak (Unia Oświęcim) 14.43,18
2. Mateusz Sawrymowicz (MKP Szczecin) 14.56,84
3. Marcin Kaczmarski (MKP Szczecin) 15.09,36

4 X 100 m st. zmiennym

1. AZS AWF Katowice 3.28,76 (rekord Polski) (Tomasz Polewka, Michał Poprawa, Mikołaj Machnik, Konrad Czerniak)
2. AZS AWF Warszawa 3.30,04 (Radosław Kawęcki, Paweł Korzeniowski, Maciej Certa, Adam Dubiel)
3. AZS AGH Kraków 3.34,70 (Mateusz Wysoczyński, Piotr Łuczak, Maciej Hołub, Marcin Suzin)

kobiety

50 m st. motylkowym

1. Aleksandra Urbańczyk (AZS UŁ PŁ Łódź) 25,80
2. Anna Dowgiert (Śląsk Wrocław) 26,18
3. Klaudia Naziębło (Juvenia Wrocław) 27,17

100 m st. dowolnym

1. Alicja Tchórz (Juvenia Wrocław) 55,41
2. Nikola Petryka (Śląsk Wrocław) 55,79
3. Anna Kawecka (AZS AGH Kraków) 55,81

100 m st. grzbietowym

1. Klaudia Naziębło (Juvenia Wrocław) 59,59
2. Katarzyna Górniak (AZS AGH Kraków) 1.00,37
3. Agata Naskręt (Astoria Bydgoszcz) 1.00,45

200 m st. klasycznym

1. Agnieszka Ostrowska (AZS PWSZ Racibórz) 2.26,25
2. Paulina Zachoszcz (AZS UWM Olsztyn) 2.26,40
3. Angelika Wikieł (UŚKS Ostrołęka) 2.27,45

400 m st. dowolnym

1. Monika Czerniak (AZS UWM Olsztyn) 4.07,59
2. Justyna Burska (Piątka Konstantynów Łódzki) 4.08,52
3. Milena Karpisz (Piątka Konstantynów Łódzki) 4.08,71

4 X 200 m st. dowolnym

1. AZS UWM Olsztyn 8.11,01 (rekord Polski w kat. młodzieżowej do 23 lat) (Monika Czerniak, Manuela Wikieł, Paulina Zachoszcz, Jowanna Zachoszcz)
2. AZS AGH Kraków 8.12,81 (Anna Kawecka, Marcelina Radlińska, Luigia Sirignano, Natalia Pawlaczek)
3. Unia Oświęcim 8.17,04 (Kamila Kunka, Joanna Janiczek, Wiktoria Musioł, Anna Kozłowska)