- Wiem, że UFC ma już zarezerwowane trzy terminy marcowo-kwietniowe w trzech różnych miejscach. Ergo Arena, Atlas Arena i Arena Kraków i zobaczymy, który termin wybiorą. Nawet jeśli jednak zrobią galę w Polsce, to nie wystawi wszystkich zawodników z polskim paszportem w fightcardzie, bo musiałaby być gala Polska - Reszta Europy - dodaje "Juras".

- A może pomysłem kiedyś byłoby zorganizowanie Polsat MMA Night, o my lubimy zestawić w boksie najlepszych polskich zawodników i zweryfikować. Ludzie mogą zobaczyć, kto jest najlepszy - Mateusz Borek zwrócił się do mistrza wagi ciężkiej organizacji M-1 Global Mateusza Tybury.

- Chodzi o polsko-polsko pojedynki...? - upewnił się Tybura. - Jak najbardziej. Ja jestem za.

- To by było idealne miejsce, by rozstrzygnąć, kto jest numerem trzy a kto numerem cztery w rankingu mmarocks.pl najlepszych zawodników wagi ciężkiej. Chetnie zobaczyłbym starcie Karol Bedorf - Michał Kita - uśmiechnął się Jurkowski. I dodał na poważnie. - To byłaby fajna inicjatywa i wcześniej czy później do tego dojdzie, tylko tak naprawdę kto by tam teraz powalczył? Wcale tych polskich zawodników na naszym rynku nie jest wielu a ci, którzy są w UFC, mają kontrakt na wyłączność...

 

Cały materiał wideo w załączonym pliku.