LE: Polski akcent w Liverpoolu, Krychowiak na placu, Teodorczyk na ławie

Bramka Mario Balotellego zapewniła FC Liverpool zwycięstwo nad Besiktasem Stambuł. Sevilla z Grzegorzem Krychowiakiem w składzie wymęczyła zwycięstwo wymęczyła wygraną nad Borussią Moenchengladbach. Całe spotkanie na ławce rezerwowych przesiedział Łukasz Teodorczyk w barwach Dynama Kijów.

Na ławce rezerwowych 90 minut spędził Łukasz Teodorczyk z Dynama Kijów. Ukraińska ekipa przegrała na wyjeździe z francuskim En Avant Guingamp 1:2, ale całą drugą połowę musiała grać w dziewiątkę.

Polski akcent był także na słynnym stadionie Anfield, gdzie mecz Liverpoolu z Besiktasem Stambuł (1:0) prowadził Szymon Marciniak. Jedynego gola w końcówce uzyskał z rzutu karnego Włoch Mario Balotelli.

Najwięcej emocji i bramek było w Glasgow, gdzie Celtic zremisował z Interem Mediolan 3:3.