Joker Teodorczyk i unikalna kanonada Dynama

Łukasz Teodorczyk zdobył swoją piątą ligową bramkę w barwach Dynama Kijów, które rozbiło Metalurg Donieck na wyjeździe aż 6:0. O bramkach, które padały w tym spotkaniu można powiedzieć, że jedna była lepsza od drugiej.

Polak wszedł na boisko w 66. minucie i zdobył bramkę nieco ponad dziesięć minut później. Były napastnik Lecha przedarł się przez bezradną defensywę gości i uderzył między nogami bramkarza Metalurga. Obrona gospodarzy wywiesiła białą flagę już dużo wcześniej, jednak nie bez powodu: piłkarzom Dynama wpadało dziś niemal wszystko w kapitalnym stylu.

Znakomitą bramkę tuż przed zmianą stron na 3:0 zdobył Yevhen Khacheridi. Reprezentacyjny obrońca huknął z dystansu w stylu Zlatana Ibrahimovicia, a piłka po kontakcie ze słupkiem wpadła do siatki. Po przerwie było podobnie. Najpierw siatkę atomowym uderzeniem w okienko niemalże rozerwał Artem Kravets, a osiem minut później prawie z połowy boiska błąd bramkarza wykorzystał Younes Belhanda. Dynamo wygrało 6:0 i umocniło się na szczycie tabeli.

Trafienie Łukasza Teodorczyka i inne piękne bramki Dynama zobacz w załączonych materiałach wideo!