Informację tą dzisiaj na swojej stronie potwierdziła także organizacja, która wiadomości tej nadała wymowny tytuł "Goodbye Friends". Cały komentarz do rozstania się z polskim składem League of Legends jest utrzymany w bardzo pozytywnym tonie, o czym świadczą m.in. takie cytaty z oficjalnej wiadomości:


"Z ciężkim sercem przychodzi nam ogłosić, że żegnamy się z będącym długo w naszych barwach składem League of Legends."

i dalej:

"Będzie nam brakować chłopaków, ale życzymy im wszystkiego co najlepsze i mamy nadzieję, że będą dalej walczyć o awans do LCS z taką samą pasją i zaangażowaniem jak robili to w naszych barwach. Może nas opuścili, ale nigdy nie stracą naszego wsparcia."

 

Bardzo ładne pożegnanie ze strony organizacji - przypomnijmy, że wczoraj minął rok odkąd byłe Lublin Shore dołączyło do Reason Gaming.W międzyczasie doszło oczywiście do kilku zmian (między innymi odejście Kikisa), jednak jak widać organizacja i zawodnicy mieli ze sobą bardzo dobre kontakty.


Nie wiadomo, co teraz stanie się z były składem Reason Gaming - w najbliższej przyszłości powinni pojawić się na Esports Festival w Belgii, gdzie dostali zaproszenie. Turniej odbędzie się na początku lipca - do tej pory zapewne przekonamy się, czy chłopaki znajdą nową organizację, czy zdecydują się przez jakiś czas grać na własną rękę. Nie należy się jednak spodziewać większych zmian w składzie, zwłaszcza że niedawno zespół wymienił junglera.

 

Z Reason Gaming pożegnała się polska drużyna, która występowała tam w następującym składzie:

 

  • Rafał "TakeFun" Górniak
  • Paweł "Celaver" Koprianiuk
  • Marek "Libik" Kręgiel
  • Wojciech "Tabasko" Kruza
  • Jakub "Kubon" Turewicz