Pierwsze spotkanie czwartkowych rozgrywek LCS Europe, to konfrontacja między Copenhagen Wolves a Unicorns of Love. Popularne Wilki, które w letnim splicie zajmują ostatnie miejsce w tabeli, od początku spotkania skazane były na porażkę w meczu z UoL. Kiepski początek meczu w wykonaniu graczy CPH Wolves oraz konsekwentna gra przeciwników, zakończyła się zwycięstwem Unicorns of Love.

 

Po ostatnich, dobrych występach Team ROCCAT, fani liczyli na kolejne punkty dla ekipy Jankosa. Niestety, gracze Elements mimo dość wyrównanego spotkania, po ponad trzech kwadransach mogli odnotować bardzo ważne, piąte zwycięstwo na swoim koncie. Team ROCCAT po dzisiejszej porażce, znalazło się w trudnej sytuacji - zespół ten ex-aequo z Elements zajmuje dopiero siódme miejsce w tabeli LCS Europe, a jutro przyjdzie im się zmierzyć z H2k.

 

Dobrą dyspozycję potwierdzili gracze ORIGEN, którzy umocnili swoją pozycję w górnej części tabeli. Zwycięstwo nad GIANTS po niespełna 30 minutowym pojedynku dobrze wróży przed ich jutrzejszym meczem z Fnatic. Ekipa Rekklesa w dzisiejszym meczu z H2k potwierdziła swoją dominację w rozgrywkach League of Legends Championship Series. Passa czternastu spotkań bez porażki trwa i tylko ekipa xPeke może jutro spróbować pokrzyżować im plany zakończenia letniego splitu z kompletem zwycięstw na koncie.

 

Ostatni mecz dzisiejszych zmagań, to konfrontacja między SK Gaming a Gambit Gaming. Oba zespoły bardzo potrzebowały zwycięstwa, lecz to gracze Gambit okazali się dziś lepsi. SK nie było w stanie sprostać swoim przeciwnikom i tylko nagły przypływ formy mógłby uratować SK Gaming przed walką w barażach o utrzymanie w rozgrywkach LCS Europe.

 

Wyniki LCS Europe W07D01:

  • CPH Wolves vs. UoL
  • Team ROCCAT vs. Elements
  • ORIGEN vs. GIANTS
  • H2k vs. Fnatic
  • SK Gaming vs. Gambit Gaming