Wygrane Legii i Wisły w sparingach

Trener Legii Henning Berg dał szansę piłkarzom, którzy nie wystąpili lub grali krótko w meczu o Superpuchar

Piłkarze Legii Warszawa wygrali u siebie z Pogonią Siedlce 2:1 a Wisła pokonał Banika Ostrawa 3:1 w meczach sparingowych.

Piłkarze Legii Warszawa wygrali u siebie z Pogonią Siedlce 2:1 (0:1) w sparingowym meczu. Goście prowadzili od 6. minuty po trafieniu Dawida Dzięgielewskiego. Po przerwie wyrównał Marek Saganowski, a zwycięstwo "Wojskowym" dał samobójczy gol Konrada Wrzesińskiego.

Szansę na grę dostali od Henninga Berga głównie piłkarze, którzy nie wystąpili lub grali krótko w piątkowym spotkaniu o Superpuchar z Lechem Poznań (1:3)

Z kolei piłkarze Wisły Kraków wygrali z Banikiem Ostrawa 3:1 (2:1) w sparingowym meczu rozegranym w Kalwarii Zebrzydowskiej. Bramki dla "Białej Gwiazdy" zdobyli Paweł Brożek - dwie oraz Maciej Sadlok.