Sobiech strzelił cztery gole w sparingu! (WIDEO)

Artur Sobiech pokazał się z bardzo dobrej strony w sparingu Hannover 96 - 1.FC Germania Egestorf/Langreder. Polak strzelił piątoligowcom cztery gole!

Sobiech wykorzystał przerwę na mecze drużyn narodowych najlepiej, jak mógł. Trener Michael Frontzeck pozwolił mu rozegrać całe spotkanie z amatorami i z pewnością tego nie żałował. Polak trafił bowiem do siatki w 2., 15., 20. i 59. minucie.

Buncol dla Polsatsport.pl: Niemcy nie mają swojego Roberta Lewandowskiego

Być może ten występ sprawi, że Sobiech w końcu przekona do siebie trenera. W trzech dotychczasowych kolejkach Bundesligi trzykrotnie wchodził z ławki rezerwowych, grając w sumie przez 56 minut. Więcej szans dostali Mevlut Erdinc i Charlison Benschop, jednak w sumie strzelili tylko jednego gola.

Cały dochód z meczu z 1.FC Germania Egestorf/Langreder przekazano Fundacji Roberta Enke. Były bramkarz Hannover 96 cierpiał na depresję i popełnił samobójstwo w 2009 roku, rzucając się pod pociąg.

Hannover 96 - 1.FC Germania Egestorf/Langreder 6:0 (3:0)

Bramki: Artur Sobiech 2, 15, 20, 59, Niklas Feierabend 83, Roman Prokoph 86

Skrót meczu Hannover 96 - 1.FC Germania Egestorf/Langreder: