1 liga: PGE GKS Bełchatów - GKS Katowice 1:2. Skrót meczu

Piłkarze PGE GKS Bełchatów mimo szybko zdobytej bramki i gry w przewadze przegrali 1:2 z GKS Katowice. Trzy kapitalne bramki i dwie czerwone kartki, ogromne emocje i nagły zwrot akcji. Zobacz skrót meczu 1 ligi:

Pierwsza część meczu to dominacja podopiecznych Rafała Ulatowskiego, czerwona kartka dla Adriana Jurkowskiego i gol Seweryna Michalskiego z rzutu wolnego. Druga to nagły zwrot akcji w końcówce meczu: osłabieni goście zdobywają wyrównującą bramkę, kilka minut później efektowna kontra daje im prowadzenie. Ostatnie minuty to walka katowiczan o utrzymanie prowadzenia okupiona czerwoną kartką Grzegorza Goncerza...

Osłabiona GieKSa odwróciła losy meczu w Bełchatowie

PGE GKS Bełchatów - GKS Katowice 1:2 (1:0)

Bramki: 1:0 Seweryn Michalski (12-wolny), 1:1 Filip Burkhardt (78), 1:2 Łukasz Pielorz (86).

Żółta kartka - PGE GKS Bełchatów: Lukas Kuban, Seweryn Michalski. Czerwona kartka - GKS Katowice: Adrian Jurkowski (10-faul), Grzegorz Goncerz (90+2 -faul). Sędzia: Łukasz Bednarek (Koszalin). Widzów: 1 620.

Skrót meczu PGE GKS Bełchatów - GKS Katowice w załączonym materiale wideo.