Jakub Boczek to bardzo doświadczony 27-letni zawodnik, który pierwszą walkę toczył już w 2008 roku z aktualnym mistrzem KSW Borysem Mańkowskim. Karierę rozpoczął w Opolu pod okiem najlepszego polskiego zawodnika wagi ciężkiej, Damian Grabowskiego. W dwóch ostatnich pojedynkach utalentowany grappler zwyciężył z krajowymi rywalami: Tomaszem Dybowskim i Michałem Boduszkiem. Boczek jest trenerem w klubie Fight Lab Wrocław, a także współpracuje z Pawłem Szubartem z Boi Team Wrocław. Mierzy 178 cm i waży 77 kg. Na zawodowej arenie wygrał 5 walk, 4 razy poniósł porażkę oraz jeden raz zremisował.

 

Wyjątkowe koszulki Polsat Boxing Night już do nabycia!

Paweł Kiełek na arenie Fight Exclusive Night stoczy trzeci pojedynek. Świetnie zaczął, gdy podczas gali FEN 6 zmusił do poddania Gurama Kutateladze z Gruzji. Niestety w następnej walce, świeżo upieczony maturzysta z Olsztyna, nie sprostał Romanowi Szymańskiemu przegrywając na punkty. Złożyło się na to wiele przyczyn, ale jeden z najbardziej obiecujących zawodników młodego pokolenia polskiego MMA, wspólnie z trenerami Pawłem Derlaczem i Szymonem Bońkowskim, postanowił zmienić kategorię wagową na adekwatną do jego fizycznych możliwości. Zawodnik klubu Berkut Arrachion Olsztyn mierzy 182 cm i waży około 80 kg. Na zawodowej arenie wygrał 6 walk, a jedną przegrał.

„To bardzo ciekawa konfrontacja młodości z doświadczeniem. Właśnie przez to trudno wskazać faworyta tego pojedynku. Nam jako organizacji zależy na dobrych walkach i tym rywalizujemy z konkurencją, przywiązaną do znanych, choć czasem niewydolnych nazwisk. Stawiamy na widowiskowość walk i myślę, że Jakub oraz Paweł pokażą, że potrafią to zapewnić” - mówi Paweł Jóźwiak prezes FEN.