W centrum Manchesteru doszło do bójki. I nie były to zwykłe przepychanki czy też wymiany ciosów - w pewnym momencie w ruch poszły nawet krzesła! Było ich całkiem sporo, a całe zdarzenie wyglądało naprawdę niebezpiecznie... Nie zabrakło też cegieł oraz deszczu - jak to w Anglii.

Zlatan vs. Ronaldo, Krychowiak w Manchesterze

Zresztą dowodów jest znacznie więcej. Wszystko wskazuje na to, że prowodyrami bójki byli fani... Śląska Wrocław! Policja w Manchesterze zdążyła już poinformować, że aresztowano trzech Polaków. W wyniku zamieszek jedna osoba w ciężkim stanie trafiła do szpitala.

Kibice Śląska mają do wyrówanania kilka rachunków z fanami Sevilli. Do pierwszych spieć między tymi dwoma grupami kibicowskimi doszło w 2013 roku, kiedy oba kluby spotkały się w Lidze Europy. Hiszpańscy kibice wywiesili m.in. transparenty odwołujące się do Katynia. Polacy zrewanżowali się - w formie czynnej - przy okazji finału Ligi Europy, który odbył się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wtedy doszło do kilku incydentów. Jak widać pseudokibice Śląska zdecydowali się na kolejny ruch.