Gdy Dignitas EU wywalczyło sobie awans do europejskiego LCS, właściciele całego gamingu zostali zmuszeni do sprzedania jednej z drużyn (regulamin LCS nie zezwala na bycie właścicielem więcej niż jednej drużyny). Wcześniej w tym roku właściciel Diginitas, Michael "ODEE" O'Dell deklarował, że drużyna wysłucha ofert za obie swoje drużyny. Tak też było, jednak oferta FollowEsports wygrała w przedbiegach za sprawą rachunku, który według źródeł zbliżonych do organizacji opiewał na ponad 1mln dolarów.

 

Czterech z pięciu graczy drużyny League of Legends przeniesie się pod nowy szyld. Jedynie jungler Dennis "Obvious" Sorensen nie przejdzie do nowego gamingu, więc ta pozycja jest aktualnie nieobsadzona. Główny trener Ram Brokenshard" Djemal także rozstaje się z byłym Dignitas, ale FollowEsports już ogłosiło plany zapełnienia tego miejsca w drużynie.

 

To szósta drużyna w którą inwestuje FollowEsports. Przez trzy miesiące gwałtownego wzrostu drużyna zdążyła sporo namieszać i teraz jest czymś sporo większym, niż esportowym kalendarzem. Za sprawą ich występów w EU LCS na pewno będziemy mieli ich na oku przynajmniej przez najbliższy rok.