Gwóźdź Lotmana! Były gracz Resovii szaleje w LM (WIDEO)

Reprezentant Stanów Zjednoczonych, który przez ostatnie cztery lata bronił barw mistrza Polski, Asseco Resovii Rzeszów. Paul Lotman, bo o nim mowa od nowego sezonu jest zawodnikiem trzeciej drużyny Europy, Berlin Recycling Volleys. W meczu Ligi Mistrzów z tureckim Arkas Izmir zaprezentował siatkarskiego gwoździa!

Zespół z Berlina dość nieoczekiwanie uległ we własnej hali zespołowi z Turcji, którego barw broni chociażby Antonin Rouzier. To właśnie zagrywka Francuza zapoczątkowała akcję, którą w niezwykle efektowny sposób z lewego skrzydła sfinalizował Paul Lotman. Jego popis jednak nie pomógł zespołowi BR Volleys wygrać spotkania: przyjezdni wygrali 3:2.

Śliwka katem Szwajcarów. Cztery asy z rzędu! (WIDEO)

150-krotny reprezentant USA to zawodnik doskonale znany polskim kibicom. Lata 2011-2015 spędził bowiem w zespole Asseco Resovii, zdobywając z zespołem z Rzeszowa trzy mistrzostwa Polski i srebrny medal tegorocznej Ligi Mistrzów. Po zakończeniu rozgrywek Lotman zmienił barwy Resovii na zespół, który stanął na najniższym stopniu podium turnieju - Berlin Recycling Volleys.

Efektowny atak Lotmana w załączonym materiale wideo!