W weekend Artur Abraham obronił pas mistrzowski WBO w kategorii super średniej po niejednogłośnej decyzji sędziowskiej w walce z Martinem Murrayem. Za oceanem Saul Alvarez po świetnym pojedynku z Miguelem Cotto zgarnął tytuł WBC w kategorii średniej. W przypadku obu walk sporo kontrowersji wzbudziły decyzje sędziowskie, a o ocenę rezultatów poprosimy naszych gości.

 

Saul Alvarez vs. Miguel Cotto: skrót walki

 

W najbliższy weekend nie zwalniamy tempa. W piątek gala pięściarska w Rzeszowie z walką wieczoru Ewy Piątkowskiej z Marie Riederer o mistrzostwo Europy i występami m.in. Marka Matyi oraz Przemysława Runowskiego. W sobotę dojdzie do długo wyczekiwanego starcia w kategorii ciężkiej pomiędzy Władimirem Kliczo i Tysonem Furym. Czy Brytyjczyk będzie w stanie spawić wielką niespodziankę i zagrozi Ukraińcowi?

W drugiej części programu zajmiemy się MMA. W studiu zagoszczą bohaterowie gali KSW 33 Michał Materla i Artur Sowiński. Obaj zawodnicy stoczą w Krakowie pojedynki, których stawką będą pasy mistrzowskie największej polskiej organizacji. W jakiej są formie i jak wyglądały ich przygotowania?

Z Marcinem Heldem prowadzący Mateusz Borek porozmawia o jego ostatnim występie. Tyszanin przegrał walkę o mistrzostwo kategorii lekkiej Bellatora na gali z numerem 145. Co było przyczyną niepowodzenia i jakie wnioski nasz reprezentant wyciągnął z ostatniego starcia?

Prowadzący: Mateusz Borek

Goście: boks - Andrzej Wasilewski, Janusz Pindera


MMA - Michał Materla, Marcin Held, Artur Sowiński

 

Transmisja programu Puncher od godziny 20:00 w Polsacie Sport News!