Głogowskie perełki. Piękne gole w meczu Chrobrego z MKS-em Kluczbork (WIDEO)

Chrobry Głogów bardzo pewnie ograł MKS Kluczbork w spotkaniu 18. kolejki 1 ligi, a kibice zgromadzeni w Głogowie mogli podziwiać dwie naprawdę piękne bramki. Jedyną bramkę dla gości efektownym uderzeniem z dystansu zdobył Rafał Niziołek, zaś strzelanie gospodarzy okazałą klamrą spiął Mateusz Hałambiec.

Głogowianie nie dali szans przyjezdnym, chociaż początek na to nie wskazywał. Szybka wymiana ciosów w pierwszej połowie zapowiadała co najwyżej worek goli w drugiej połowie, nie zaś pogrom. Ostatni kwadrans to już koncert gospodarzy, którzy w kilkanaście minut trafiali do siatki Grzegorza Wnuka aż czterokrotnie.

1 liga: skróty meczów 18. kolejki

Najpiękniejsze bramki spotkania przypadły Rafałowi Niziołkowi i Mateuszowi Hałambiecowi, którzy przymierzyli w same okienka. Trafieniu zawodnika z Kluczborka nieco pomógł pechowo interweniujący golkiper gospodarzy, Karol Szymański - piłka po odbiciu od poprzeczki trafiła w głowę bramkarza i wpadła do siatki. Kapitalnym trafieniem popisał się Hałambiec, który w samej końcówce zerwał pajęczynę z bramki Wnuka ustalając wynik na 5:1.

Chrobry Głogów - MKS Kluczbork 5:1 (1:1)
1:0 Górski 16', 1:1 Niziołek 34', 2:1 Górski 75', 3:1 Górski 80', 4:1 Szczepaniak 82', 5:1 Hałambiec 88'

CHROBRY: Szymański - Pisarczuk (46 Sędziak), Bogusławski, Byrtek, Samiec, Ilków-Gołąb, Gąsior (71 Michalec), Malinowski (61 Hałambiec), Hodowany, Szczepaniak, Górski.

MKS: Wnuk - Orłowicz, Gierak, Brodziński, Nitkiewicz (46 Uszalewski), Kasperkiewicz, Nowacki, Niziołek, Deja, Brzęczek (83 Tomaszewski), Kojder (62 Giel).

Piękne trafienia z meczu Chrobry - MKS Kluczbork w załączonym materiale wideo.