Blok Ekipa z Sopotu! (WIDEO)

Siatkarki PGE Atomu Trefla Sopot ograły w Ergo Arenie Igor Gorgonzola Novara 3:0, odnosząc swe drugie zwycięstwo w Lidze Mistrzyń. Mocną bronią sopocianek w starciu z wicemistrzyniami Włoch był znakomicie funkcjonujący blok. Zobacz, jak Atomówki zatrzymały rywali!

To skuteczne bloki przesądziły o sukcesie Atomówek w końcówce pierwszego seta. Gdy Zuzanna Efimienko zatrzymała atak rywalek z lewego skrzydła było 23:21 dla gospodyń, a w kolejnej akcji następny blok, na który nadziała się Hélène Rousseaux, dał sopociankom piłkę setową. W kolejnych setach gospodynie utrzymywały dobrą dyspozycję w tym elemencie gry.

Liga Mistrzyń: Atomówki rozgromiły wicemistrzynie Włoch!

W całym meczu siatkarki PGE Atomu Trefla Sopot popisały się łącznie dziewięcioma punktowymi blokami, a punkty zdobyły w ten sposób: Zuzanna Efimienko (3), Maja Tokarska (2), Katarzyna Zaroślińska (1), Klaudia Kaczorowska (1), Maret Balkestein-Grothues (1) i Danica Radenković (1).

"Blok Ekipa" z Sopotu bez większych problemów pokonała wicemistrzynie Włoch 3:0 (25:21, 25:21, 25:21) i odniosła drugie zwycięstwo w Lidze Mistrzyń. To ważny sukces, gdyż obie drużyny będą rywalizują o awans z drugiego miejsca w tej grupie.

Kompilacja bloków siatkarek PGE Atomu Trefla ze spotkania z Igor Gorgonzola Novara w załączonym materiale wideo.