Kolejny gol i asysta Grosickiego! Rennes zremisowało na wyjeździe (WIDEO)

Kamil Grosicki znów błysnął! Reprezentant Polski strzelił gola i zaliczył asystę w mecze Stade Reims - Stade Rennes. To trafienie było tym cenniejsze, że dało punkt jego drużynie.

Polak wyszedł w podstawowym składzie i nie zawiódł trenera Philippe Montaniera. W pierwszej połowie wypracował gola dla swojej drużyny, zaliczając asystę przy trafieniu Jeremie’ego Bogii.

Valbuena: Nie zrobiłbym tego największemu wrogowi

Już po zmianie sytuacja gości mocno się skomplikowała. Gospodarze w odstępie dziewięciu minut strzelili dwa gole, wychodząc na prowadzenie 2:1. Ostatnie słowo należało jednak do "Grosika", który zdobył swoją piątą bramkę w tym sezonie. Dzięki temu jego drużyna zremisowała 2:2.

Stade Reims - Stade Rennes  2:2 (0:1)

Bramki: Aïssa Mandi 58, Nicolas de Préville 67 - Jérémie Boga 44, Kamil Grosicki 81

Czerwona kartka: Dżaba Kankawa (64, Stade Reims, za drugą żółtą)