Dwa kluczowe odbiory Gola. Niespodziewana porażka CSKA Moskwa (WIDEO)

Drużyna Janusza Gola sprawiła niespodziankę i pokonała przed własną publicznością CSKA Moskwa 2:0! Polak dołożył cegiełkę do tego sukcesu, zaliczając kluczowe odbiory przy obu sytuacjach bramkowych.

Gol spędził na boisku pełne 90 minut. Trener Gadży Gadżyjew powinien być z niego zadowolony, bo wywiązał się ze swojej roli wzorowo. Na szczególne pochwały zasłużył w 37. i 80. minucie, popisując się kluczowymi odbiorami w środku pola, dzięki czemu jego drużyna skonstruowała akcje, po których padły gole.

Brutalny faul na Rybusie. Polak prawie stracił nogę! (WIDEO)

CSKA Moskwa nie wygrało czwartego meczu z rzędu, lecz mimo tego zajmuje pierwsze miejsce w Priemjer Lidze.

Amkar Perm - CSKA Moskwa 2:0 (1:0)

Bramki: Szawajew 37, Saługin 80

Amkar: Aleksandr Sielichow - Iwan Czerienczikow, Petyr Zanew, Nikołaj Zajcew, Bohdan Butko, Georgi Pejew (73. Izunna Uzochukwu), Siergiej Bałanowicz, Janusz Gol, Fegor Ogude, Alichan Szawajew (64. Pawieł Komołow), Aleksandr Prudnikow (75. Aleksandr Saługin)

CSKA: Igor Akinfiejew - Siergiej Ignaszewicz, Kiriłł Nababkin (66. Kiriłł Panczenko), Wiktor Wasin, Mário Fernandes, Bibras Natkho (62. Zoran Tošić), Aleksandrs Cauņa, Ałan Dzagojew, Georgi Miłanow, Seydou Doumbia, Ahmed Musa

W załączonym materiale wideo skrót meczu Amkar Perm - CSKA Moskwa.