One FC: Porażka Leny Tkhorevskiej w debiucie (WIDEO)

Sporty walki

Lena Tkhorevska (3-2) w piątek zadebiutowała dla azjatyckiej organizacji One FC. Reprezentanta Polski z Białej Podlaskiej przegrała na gali One FC: Spirit of Champions przez poddanie w drugiej rundzie z Angelą Lee (4-0).

Polka pojawiła się w klatce MMA po raz pierwszy po ponad 1,5 rocznej rocznej przerwie. Do walki w Manili przygotowywała się m.in. z Karoliną Kowalkiewicz, która zadebiutuje w UFC już 19 grudnia. Tkohrevska do tej pory występowała w kategorii atomowej, a podczas filipińskiej gali wyjątkowo biła się w kategorii słomkowej.

Polak podpisał kontrakt ze słynną organizacją World Series of Fighting

Polka zaprezentowała się z niezłej strony, a obie zawodniczki dały świetną walkę. Po pierwszej minucie i wymianach w stójce Lee przeniosła walkę do parteru. 19-letnia rywalka Polki spisywała się w tej płaszczyźnie znakomicie i ostatecznie na niespełna dwie minuty do zakończenia drugiej rundy poddała Polkę duszeniem zza pleców.

Kolejne pojedynki Tkhorevska będzie toczyła w kategorii atomowej.