Po tym, jak skład zwycięzców europejskich zmagań League of Legends Championship Series opuściło aż trzech zawodników, w Fnatic oficjalnie pozostali zaledwie Febiven i Rekkles. Zarówno Huni, Reignover jak i YellOwStaR postanowili spróbować swoich sił w Ameryce Północnej w kolejnym sezonie rozgrywek LCS. Przez kilka ostatnich tygodni, byliśmy świadkami licznych spekulacji dotyczących zawodników, którzy mieliby uzupełnić braki w Fnatic po wspomnianym trio.

 

Dziś, za pośrednictwem swojej strony internetowej, włodarze Fnatic poinformowali o nowym składzie, który w 2016 roku będzie reprezentował organizację w rozgrywkach League of Legends. Do zespołu dołączyło dwóch Koreańczyków – Lee „Spirit” Da-yoon (jungler, były gracz Team WE – przyp. red.) oraz Yeong-Jin „Gamsu” Noh (top, były zawodnik Team Dignitas – przyp. red.). Nowy partner Rekklesa to dobrze znany Lewis „Noxiak” Felix, który będzie grał dla Fnatic na pozycji supporta.

 

 

Pierwszy oficjalny występ w nowym składzie, Fnatic zaliczy już w ciągu najbliższych dni, podczas rozpoczynających się w dniu jutrzejszym rozgrywek Intel Extreme Masters Cologne.

 

Nowy skład Fnatic:

  • Fabian „Febiven” Diepstraten
  • Martin “Rekkles” Larsson
  • Lewis “Noxiak” Felix
  • Yeong-Jin “Gamsu” Noh
  • Lee “Spirit” Da-yoon