Allegri oszalał ze złości! Niemożliwa reakcja trenera Juve w ostatniej minucie (WIDEO)

Juventus wygrał w niedzielę w Carpi odnosząc tym samym swoje siódme ligowe zwycięstwo z rzędu. Mistrz Włoch był jednak bliski wypuszczenia wygranej z rąk w dramatycznych okolicznościach. Po tym, jak do własnej siatki trafił Leonardo Bonucci, gospodarze mieli jeszcze jedną okazję. Allegri dosłownie eksplodował ze złości!

Juventus w dramatycznych okolicznościach wywiózł trzy punkty z Carpi. Rezultat swoim golem otworzył Marco Borriello, jednak później strzelali Bianconeri: trafienia Mandzukicia z pierwszej połowy poprawił Paul Pogba i Stara Dama w 50. minucie prowadziła już 3:1, będąc na znakomitej drodze do przedłużenia imponującej serii ligowych zwycięstw po niemrawym początku sezonu.

Jak żonglować z... mieczem świetlnym w dłoni? Lamela rycerzem Jedi! (WIDEO)

Gdy wydawało się, że w tym meczu nic się nie zmieni, a Juve zgodnie z planem ogra beniaminka, spotkanie stworzyło scenariusz jak z prawdziwego thrillera. Fatalny tego dnia Leonardo Bonucci w końcówce trafił do własnej siatki, a sekundy później - w trzeciej doliczonej minucie spotkania piłkę meczową miał Lorenzo Lollo, który jednak nieczysto trafił w piłkę i spokojnie złapał ją Buffon.

Massimiliano Allegri nie krył swojej wściekłości postawą defensywy i dopuszczeniem rywali do szansy na wyrównanie. Kamery zarejestrowały jego wybuch za linią boczną, gdy niemal rozszarpał swoją marynarkę i rzucił ją na glebę! Można tylko zadać sobie pytanie: co stałoby się z zawodnikami Starej Damy, gdyby pomocnik Carpi trafił do siatki?

Internauci zdążyli już porównać włoskiego szkoleniowca do... Hulka.

Carpi - Juventus 2:3 (1:2)