Polska - Czechy 37:33. Skrót meczu finałowego Christmas Cup

Piłka ręczna

Polska pokonała Czechy 37:33 w finałowym meczu turnieju Christmas Cup piłkarzy ręcznych. We wrocławskiej Hali Stulecia Polacy zagrali dwie różne połowy, ale w ostatecznym rozrachunku to oni triumfowali w zmaganiach. Zapraszamy na skrót meczu.

Mecz Polska - Czechy rozpoczął się od bramki Leosa Petrovskiego, na którą bardzo szybko odpowiedzieli jednak Polacy, którzy prowadzenie nie oddali już do ostatniej syreny. W biało-czerwonych barwach brylowali Przemysław Krajewski i Michał Jurecki, którzy mieli najwięcej do powiedzenia na wrocławskim parkiecie. Dzięki temu nasza reprezentacja na przerwę schodziła z aż ośmioma bramkami przewagi!

Akcja turnieju w podwójnym osłabieniu! Polacy wkręcili Czechów (WIDEO)

W drugiej połowie biało-czerwoni nie brylowali już tak bardzo na boisku i ich przewaga nieco zaczęła topnieć. W kluczowych momentach do czeskiej siatki trafiał jednak Karol Bielecki, nie pozwalając zbliżyć się rywalom na więcej niż trzy trafienia. To on także przypieczętował zwycięstwo Polaków bramką w ostatniej sekundzie meczu. Polska pokonała Czechy 37:33 i zwyciężyła w Christmas Cup 2015.

Skrót meczu w załączonym materiale wideo.