Duński szczypiornista zdobył bramkę roku? Niesamowity rzut z połowy boiska! (WIDEO)

Piłka ręczna

Czy to będzie bramka roku w piłce ręcznej? Bardzo prawdopodobne! Alexander Lyngaard pokonał bramkarza Montpellier po fantastycznym rzucie z połowy boiska!

Kiedy zegar wskazywał trzy sekundy do końca meczu Montpellier - Saint-Raphael, na tablicy widniał wynik 27:27. Chociaż goście mieli rozegrać atak, to wydawało się, że nic nie wskórają. Nie dość, że mieli bardzo mało czasu, to jeszcze musieli sobie radzić w podwójnym osłabieniu!

Bohaterowie EHF Euro 2016 uhonorowani przez Vive! (WIDEO)

Lyngaard zrobił jednak coś, czego nikt się nie spodziewał. Duńczyk rzucił w kierunku bramki rywali tak mocno, że piłka wpadła do siatki! Dzięki temu jego drużyna wygrała 28:27. To trzeba zobaczyć!

W załączonym materiale, dla porównania, najpiękniejsze bramki EHF Euro 2016.