Dużo sportu w weekend! Turniej eliminacyjny do igrzysk olimpijskich z udziałem reprezentacji Polski czy kolejne emocjonujące gale bokserskie! Oglądaj na antenach Polsat Sport i w IPLA TV. Sprawdź terminarz i obejrzyj na żywo TUTAJ!

 

PIĄTEK

 

PIŁKA RĘCZNA

 

Turniej eliminacyjny do IO

 

Chile – Tunezja godz. 17:30 (Polsat Sport)

Komentują: Szymon Rojek i Wojciech Nowiński

 

Polska - Macedonia godz. 20:00 (Polsat Sport) i godz. 20:30 (Polsat Sport News)

Komentują: Tomasz Włodarczyk i Wojciech Nowiński

 

TENIS

 

Katowice Open

 

I ćwierćfinał godz. 13:30 (Polsat Sport News)

Komentuje: Katarzyna Nowak

 

II ćwierćfinał godz. 15:30 (Polsat Sport News)

Komentuje: Tomasz Lorek

 

III ćwierćfinał godz. 18:00 (Polsat Sport News)

Komentuje: Dawid Olejniczak

 

IV ćwierćfinał godz. 20:00 (Polsat Sport Extra)

Komentuje: Tomasz Tomaszewski

 

PIŁKA NOŻNA

 

1 liga

 

Miedz Legnica - Arka Gdynia godz. 17:50 (Polsat Sport)

Komentują: Cezary Kowalski i Andrzej Iwan

 

SIATKÓWKA PLAŻOWA

 

World Tour, Doha Qatar

 

I półfinał mężczyzn godz. 15:00 (Polsat Sport Extra)

Komentuje: Marcin Lepa

 

II półfinał mężczyzn godz. 16:00 (Polsat Sport Extra)

Komentuje: Marcin Lepa

 

mecz o 3. miejsce mężczyzn godz. 22:30 (Polsat Sport Extra)

Komentuje: Grzegorz Michalewski

 

finał mężczyzn godz. 23:30 (Polsat Sport Extra)

Komentuje: Grzegorz Michalewski

 

SPORTY MOTOROWE

 

Motocyklowe Mistrzostwa Świata – USA

 

I sesja treningowa godz. 23:00 (Polsat Sport News)

Komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski

 

II sesja treningowa godz. 1:00 (Polsat Sport News)

Komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski

 

SOBOTA

 

PIŁKA RĘCZNA

 

Turniej eliminacyjny do IO

 

Macedonia - Tunezja godz. 17:30 (Polsat Sport)

Komentują: Szymon Rojek i Wojciech Nowiński

 

Polska - Chile godz. 20:00 (Polsat Sport) i godz. 20:30 (Polsat Sport News)

Komentują: Tomasz Włodarczyk i Wojciech Nowiński

 

SIATKÓWKA

 

Plusliga

 

PGE Skra Bełchatów – BBTS Bielsko-Biała godz. 14:45 (Polsat Sport)

Komentują: Tomasz Swędrowski i Maciej Jarosz

 

TENIS

 

Katowice Open

 

I półfinał godz. 16:00 (Polsat Sport Extra)

Komentuje: Marcin Muras

 

II półfinał godz. 18:00 (Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)

Komentuje: Dawid Olejniczak

 

ATP 250 Houston

 

I ćwierćfinał godz. 9:10 (Polsat Sport Extra)

Komentuje: Katarzyna Nowak

 

II ćwierćfinał godz. 11:20 (Polsat Sport Extra)

Komentuje: Katarzyna Nowak

 

I półfinał godz. 2:00 (Polsat Sport Extra)

Komentuje: Tomasz Tomaszewski

 

BOKS

 

Gala boksu zawodowego Anthony Joshua – Charles Martin godz. 20:00 (Polsat Sport Extra) i godz. 22:40 (Polsat Sport)

Komentują: Andrzej Kostyra i Andrzej Gmitruk

 

Gala boksu zawodowego Manny Pacquio - Timothy Bradley godz. 1:00 (Polsat Sport)

Komentują: Janusz Pindera i Albert Sosnowski

 

PIŁKA NOŻNA

 

Liga holenderska

 

SC Cambuur - Ajax Amsterdam godz. 22:44 (Polsat Sport Extra)

Komentuje: Cezary Kowalski

 

PSV Eindhoven - Willem II godz. 0:00 (Polsat Sport Extra)

Komentuje: Piotr Przybysz

 

Liga rosyjska

 

Amkar Perm - Zenit Sankt Petersburg godz. 13:30 (Polsat Sport Extra)

Komentuje: Grzegorz Michalewski

 

KOSZYKÓWKA

 

Beko BBL

 

Giessen 46ers - Basketball Lowen Braunschweig godz. 9:07 (Polsat Sport News)

Komentuje: Adam Romański

 

SPORTY MOTOROWE

 

Motocyklowe Mistrzostwa Świata – USA

 

III sesja treningowa godz. 16:00 (Polsat Sport News)

Komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski

 

kwalifikacje godz. 23:20 (Polsat Sport News)

Komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski

 

NIEDZIELA

 

PIŁKA RĘCZNA

 

Turniej eliminacyjny do IO

 

Macedonia - Chile godz. 17:30 (Polsat Sport)

Komentują: Szymon Rojek i Wojciech Nowiński

 

Polska - Tunezja godz. 20:00 (Polsat Sport) i godz. 20:30 (Polsat Sport News)

Komentują: Tomasz Włodarczyk i Wojciech Nowiński

 

SIATKÓWKA

 

Plusliga

 

ZAKSA Kędzierzyn Kozle - Indykpol AZS Olsztyn godz. 14:45 (Polsat Sport)

Komentują: Przemysław Iwańczyk i Wojciech Drzyzga

 

Liga Mistrzyń w siatkówce

 

Dinamo Kazan - Pomi Casalmagiore godz. 9:07 (Polsat Sport News)

Komentują: Adam Romański i Damian Dacewicz

 

Fenerbahce Grundig Stambuł - VakifBank Stambuł godz. 11:07 (Polsat Sport News)

Komentują: Adam Romański i Damian Dacewicz

 

Finał godz. 17:30 (Polsat Sport Extra)

Komentują: Marek Magiera i Damian Dacewicz

 

TENIS

 

Katowice Open

 

finał godz. 16:00 (Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)

Komentuje: Dawid Olejniczak

 

ATP 250 Houston

 

II półfinał godz. 11:20 (Polsat Sport Extra)

Komentuje: Katarzyna Nowak

 

finał godz. 0:20 (Polsat Sport Extra)

Komentuje: Tomasz Lorek

 

PIŁKA NOŻNA

 

Magazyn CAFE FUTBOL godz. 11:00 (Polsat Sport)

 

1 liga

 

PGE GKS Bełchatów - Zagłębie Sosnowiec godz. 12:35 (Polsat Sport)

Komentują: Marcin Feddek i Andrzej Iwan

 

Liga holenderska

 

Twente Enschede - Feyenoord Rotterdam godz. 22:20 (Polsat Sport Extra)

Komentuje: Piotr Przybysz

 

Liga ukraińska

 

Stal - Szachtar Donieck godz. 22:30 (Polsat Sport News)

Komentuje: Marek Kleitz

 

Liga rosyjska

 

CSKA - Mordovia godz. 13:30 (Polsat Sport Extra)

Komentuje: Grzegorz Michalewski

 

KOSZYKÓWKA

 

Tauron Basket Liga

 

Stelmet Zielona Góra - Rosa Radom godz. 13:35 (Polsat Sport News)

Komentują: Adam Romański i Tomasz Jankowski

 

SPORTY MOTOROWE

 

Motocyklowe Mistrzostwa Świata – USA

 

wyścig godz. 19:20 (Polsat Sport Extra)

Komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski