W filmie zatytułowanym #Vacationisover Zven i Mithy znajdują się w drużynowym gaming housie. G2 Esports nie opublikowało do tej pory oficjalnego oświadczenia. Obaj gracze odeszli z Origen wcześniej w tym tygodniu.

 

Zven i Mithy zastępują Kima "Emperora" Jin-hyuna i Glenna "Hybrida" Doornenbala. Nie wiadomo czy ten pierwszy odejdzie z drużyny czy będzie rezerwowym strzelcem, ale Hybrid będzie w przyszłym sezonie grał z Forg1venem na dolnej alei Origen.

 

 

G2 Esports zakończyło 2016 EU LCS Spring Split i późniejszą fazę playoff na pierwszym miejscu, co pozwoliło drużynie zakwalifikować się na turniej Mid-Season Invitational. Po totalnie nieudanej fazie grupowej na tym turnieju przez internet przelała się fala krytyki związna z wczśniejszymi wakacjami zawodników G2 Esports.

 

Mithy i Zven dołączyli do Origen w momencie powstania drużyny w grudniu 2014 roku i w dużej mierze przyczynili się najpierw do zakwalifikowania się do 2015 EU LCS Summer Split, a potem do zajęcia miejsca w pierwszej czwórce na Mistrzostwach Świata 2015.