Dużo sportu w weekend! Oglądaj na antenach Polsat Sport i w IPLA TV. Sprawdź terminarz i obejrzyj na żywo TUTAJ!

 

PIĄTEK

 

SIATKÓWKA

 

Plusliga

 

ESPADON Szczecin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle godz. 19:30 (Polsat Sport)

komentują: Tomasz Swędrowski i Ireneusz Mazur

 

GOLF

 

Ryder Cup 2016

 

Dzień 1 godz. 14:30 (Polsat Sport Extra

komentują: Tomasz Tomaszewski, Andrzej Person i Jacek Person

 

SPORTY MOTOROWE

 

WRC - Rajdowe Mistrzostwa Świata Francja

 

Skrót dnia godz. 1:30 (Polsat Sport Extra)

komentują: Andrzej Borowczyk i Grzegorz Jędrzejewski

 

SOBOTA

 

SIATKÓWKA

 

Giganci Siatkówki

 

ZAKSA Kędzierzyn Koźle - VfB Friedrichshafen godz. 17:00 (Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)

komentują: Tomasz Swędrowski i Ireneusz Mazur

 

PGE Skra Bełchatów - Berlin Recycling Volley godz. 20:00 (Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)

komentują: Tomasz Swędrowski i Ireneusz Mazur

 

PIŁKA NOŻNA

 

1 liga

 

GKS Tychy - GKS Katowice godz. 14:45 (Polsat Sport)

komentują: Tomasz Włodarczyk i Andrzej Iwan

 

Liga holenderska

 

SC Heerenveen - PSV Eindhoven godz. 23:40 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Cezary Kowalski

 

MMA

 

KSW 36: Michał Materla - Rousimar Palhares godz. 18:30 (Polsat Sport)

komentują: Andrzej Janisz i Łukasz Jurkowski

 

SPORTY MOTOROWE

 

WRC - Rajdowe Mistrzostwa Świata Francja

 

Skrót dnia godz. 23:00 (Polsat Sport Extra)

komentują: Andrzej Borowczyk i Grzegorz Jędrzejewski

 

GP3

 

I wyścig godz. 9:40 (Polsat Sport Extra)

komentują: Krystian Sobierajski i Andrzej Borowczyk

 

GP2

 

I wyścig godz. 11:20 (Polsat Sport Extra)

komentują: Krystian Sobierajski i Grzegorz Jędrzejewski

 

Euroformuła Open

 

I wyścig godz. 15:30 (Polsat Sport Extra)

komentują: Krystian Sobierajski i Grzegorz Jędrzejewski

 

GOLF

 

Ryder Cup 2016

 

Dzień 2 godz. 14:30 i godz. 23:00 (Polsat Sport News)

komentują: Tomasz Tomaszewski, Andrzej Person i Jacek Person

 

NIEDZIELA

 

SIATKÓWKA

 

Giganci Siatkówki

 

ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Berlin Recycling Volleys godz. 14:25 (Polsat Sport i Polsat Sport News)

komentują: Tomasz Swędrowski i Łukasz Kadziewicz

 

PGE SKRA Bełchatów - VfB Friedrichshafen godz. 17:15 (Polsat Sport i Polsat Sport News

komentują: Tomasz Swędrowski i Łukasz Kadziewicz

 

KOSZYKÓWKA

 

Superpuchar

 

Stelmet Zielona Góra - Rosa Radom godz. 20:00 (Polsat Sport)

komentują: Adam Romański i Tomasz Jankowski

 

PIŁKA NOŻNA

 

CAFE FUTBOL godz. 11:00 (Polsat Sport)

 

1 liga

 

Górnik Zabrze - Chrobry Głogów godz. 12:30 (Polsat Sport)

komentują: Szymon Rojek i Andrzej Iwan

 

Liga holenderska

 

Ajax Amsterdam - Utrecht godz. 12:25 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Grzegorz Michalewski

 

Willem II Tilburg - Feyenoord Rotterdam godz. 14:25 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Piotr Przybysz

 

GOLF

 

Ryder Cup 2016

 

Dzień 3 godz. 18:00 (Polsat Sport Extra)

komentują: Tomasz Tomaszewski, Andrzej Person i Jacek Person

 

SPORTY MOTOROWE

 

WRC - Rajdowe Mistrzostwa Świata Francja

 

Power Stage - OS10 Porto-Vecchio Palombaggia godz. 12:00 (Polsat Sport Extra)

komentują: Andrzej Borowczyk i Grzegorz Jędrzejewski

 

Skrót dnia godz. 23:00 (Polsat Sport Extra)

komentują: Andrzej Borowczyk i Grzegorz Jędrzejewski

 

Podsumowanie rajdu godz. 23:00 (Polsat Sport Extra)

komentują: Andrzej Borowczyk i Grzegorz Jędrzejewski

 

GP3

 

II wyścig godz. 8:30 (Polsat Sport Extra)

komentują: Krystian Sobierajski i Andrzej Borowczyk

 

GP2

 

II wyścig godz. 10:00 (Polsat Sport Extra)

komentują: Krystian Sobierajski i Grzegorz Jędrzejewski

 

Euroformuła Open

 

II wyścig godz. 11:15 (Polsat Sport Extra)

komentują: Krystian Sobierajski i Grzegorz Jędrzejewski