Euro U-21: Szczęściarz Platte! Pierwszy kontakt z piłką i od razu gol! (WIDEO)

Trener reprezentacji Niemiec Stefan Kuntz miał nosa! W półfinale Euro U-21 z Anglią, kiedy jego drużyna przegrywała 1:2, wprowadził na boisko Feliksa Platte. Kilka minut później ten wpisał się na listę strzelców!

Kuntz był pod ścianą, ponieważ kontuzji nabawił się David Selke, który otworzył wynik meczu Anglia – Niemcy. W tej sytuacji swoją szansę dostał Platte, pojawiając się na boisku w 63. minucie. Jak się okazało, była to doskonała decyzja niemieckiego selekcjonera.

Kiedy na zegarze wybiła 70. minuta, z rzutu rożnego dośrodkował Maximilian Arnold, Platte ubiegł obrońców i strzałem głową pokonał bramkarza. Co ciekawe, był to jego pierwszy kontakt z piłką!

Kilka minut później, 21-latek znów pokonał Jordana Pickforda, jednak tym razem sędzia dopatrzył się spalonego...

Gol Feliksa Platte w załączonym materiale wideo.

Żeby wziąć udział w Wygraj Euro wystarczy zarejestrować się TUTAJ.