Skład reprezentacji Polski:

Elita kobiet – selekcjoner Mariusz Mazur:

Eugenia Bujak (BT City Ljubliana) - start wspólny
Małgorzata Jasińska (Cylance Pro Cycling) - start wspólny
Marta Lach (Mat Atom Deweloper) - start wspólny
Aurela Nerlo (Mat Atom Deweloper) - start wspólny, jazda indywidualna na czas
Katarzyna Niewiadoma (WM3 Pro Cycling Team) - start wspólny
Katarzyna Pawłowska (Boels Dolmans) - start wspólny, jazda indywidualna na czas
Anna Plichta (WM3 Pro Cycling Team) - start wspólny
Agnieszka Skalniak (Astana Women’s Team; rezerwa) - jazda indywidualna na czas
Ewelina Szybiak (Mat Atom Deweloper; rezerwa) - start wspólny

Elita mężczyzn – selekcjoner Piotr Wadecki:

Marcin Białobłocki (CCC Sprandi Polkowice) - jazda indywidualna na czas
Maciej Bodnar (Bora-Hansgrohe) - start wspólny, jazda indywidualna na czas
Michał Gołaś (Team Sky) - start wspólny
Michał Kwiatkowski (Team Sky) - start wspólny
Rafał Majka (Bora-Hansgrohe) - start wspólny
Maciej Paterski (CCC Sprandi Polkowice) - start wspólny
Łukasz Wiśniowski (Team Sky) - start wspólny
Paweł Poljański (Bora-Hansgrohe; rezerwa) - start wspólny

Mężczyźni U-23 – trener Tomasz Kiendyś:

Alan Banaszek (CCC Sprandi Polkowice) - start wspólny
Piotr Brożyna (CCC Sprandi Polkowice) start wspólny, jazda indywidualna na czas
Kamil Małecki (CCC Sprandi Polkowice) - start wspólny
Michał Paluta (CCC Sprandi Polkowice) - start wspólny
Szymon Sajnok (Attaque Team Gusto) start wspólny, jazda indywidualna na czas

Juniorki- trener Marcin Adamów:

Marta Jaskulska (BCM Nowatex Ziemia Darłowska) - start wspólny, jazda indywidualna na czas
Joanna Golec Joanna (UKS Mróz Jedynka Kórnik) - start wspólny
Karolina Kumięga (TKK Pacific Nestle Fitness Cycling Team) - start wspólny
Olivia Majewska (UKS Copernicus-SMS Toruń) - start wspólny

Juniorzy – trenerzy: Waldemar Cebula, Tomasz Owsian:

Dawid Burczak (LKK ZM Warmia Biskupiec-SMS Świdnica) - start wspólny
Mikołaj Konieczny (KKS Gostyń-SMS Świdnica) - start wspólny
Adam Kuś (Międzygminny Ludowy Klub Sportowy Wieluń) - start wspólny
Filip Maciejuk (KS Pogoń Mostostal Puławy-SMS Żyrardów) - start wspólny, jazda indywidualna na czas
Damian Papierski (UKS Koźminianka Koźminek) - jazda indywidualna na czas