AS Monaco rozbiło Lille OSC. Cały mecz Glika

Piłkarze AS Monaco znów stanęli na wysokości zadania. W 7. kolejce Ligue 1 pokonali gładko Lille OSC 4:0. Cały mecz rozegrał Kamil Glik.

Podopieczni Leonardo Jardima mieli bardzo kiepskie wspomnienia związane z ostatnim wyjazdowym meczem w Ligue 1. W 5. serii spotkań musieli uznać wyższość OGC Nice, przegrywając aż 0:4. Na Stade Pierre-Mauroy w Lille bardzo im zależało, by zmazać plamę.

Już w pierwszej połowie Mike Maignan musiał dwa razy wyciągać piłkę z siatki. Na listę strzelców wpisali się Stevan Jovetić i Rachid Ghezzal. Po przerwie w kata gospodarzy wcielił się  Radamel Falcao. Kolumbijczyk dołożył dwa gole.

Glik może być z siebie zadowolony. Kierowana przez niego linia obrony po raz trzeci w tym sezonie zachowała czyste konto. On sam rozegrał pełne 90 minut.

Lille OSC - AS Monaco 0:4 (0:2)

Bramki: Stevan Jovetić 24, Rachid Ghezzal 31, Radamel Falcao 48, 73 (k)