Reprezentant Polski kontuzjowany! Opuścił boisko po 18 minutach

O ogromnym pechu może mówić obrońca reprezentacji Polski, Marcin Kamiński. 25-latek musiał opuścić boisko już po 18 minutach meczu VfB Stuttgart - FC Koeln, a powodem był uraz stawu skokowego.

Kamiński w tym sezonie grał we wszystkich meczach Stuttgartu w lidze i trzeba przyznać, że wywalczył sobie pierwszy skład. Ekipa VfB nie radzi sobie jednak najlepiej w tym sezonie, po siedmiu kolejkach zajmuje dopiero 14. miejsce w lidze.

Przełamaniem miał być mecz z ostatnim FC Koeln. Niestety spotkanie fatalnie zaczęło się dla polskiego obrońcy. W  17. minucie Kamiński doznał urazu stawu skokowego i musiał opuścić boisko. Pomóc musieli mu jednak lekarze. W jego miejscu pojawił się Andreas Beck.

Na razie nie wiadomo na ile poważna jest kontuzja Polaka i czy wyeliminuje go z gry na dłużej. 25-latek w Stuttgarcie gra już drugi sezon. Wcześniej występował w Lechu Poznań. W reprezentacji Polski rozegrał cztery spotkania, wszystkie towarzyskie.

Stuttgart wygrał z FC Koeln 2:1. Gole dla zwycięzców strzelał Anastasios Donis oraz Chadrac Akolo. Ten ostatni zapewnił trzy punkty w doliczonym czasie gry.