facebook twitter youtube instagram RSS

UFC: Jotko zapowiada kolejną walkę

Jeden z najlepszych polskich zawodników wagi średniej poinformował, że podpisał kontrakt na kolejną walkę. Z kim zmierzy się Krzysztof Jotko (19-3, 5 KO, 2 SUB)?
UFC: Jotko zapowiada kolejną walkę
fot. youtube.com/UFC

Jotko jest aktualnie klasyfikowany na dwunastym miejscu wagi średniej. Po imponującej serii pięciu wygranych z rzędu przytrafiły mu się dwa słabsze występy: najpierw przegrał niejednogłośnie na punkty z Davidem Branchem (21-4. 5 KO, 7 SUB), by następnie paść po ciosach Uriaha Halla (13-8, 9 KO, 2 SUB). Ten pierwszy w kolejnym pojedynku zmierzył się z byłym mistrzem UFC Luke'iem Rockholdem (16-3, 6 KO, 8 SUB), który w nocy z soboty na niedzielę zmierzy się o tymczasowy pas z Yoelem Romero (12-2, 10 KO). To też pokazuje, jak blisko czołówki mógł być Polak.

 

Nasz zawodnik poinformował na Twitterze, że podpisał już kontrakt na następny pojedynek. Jego rywala jeszcze nie znamy, ale wydaje się, że może to być ktoś o zbliżonej pozycji w rankingu. Za jego plecami znajduje się m.in. Lyoto Machida czy też Thiago Santos, ale oni bili się w miniony weekend. Z kolei tuż nad nim znajduje się Brad Tavares (16-4, 4 KO, 2 SUB), który ma na koncie trzy wygrane z rzędu.

Transmisja gali UFC 221: Romero vs Rockhold w nocy z soboty na niedzielę od godziny 4:00 w Polsacie Sport!

Zobacz także:
Podziel się:
Skomentuj:
pobierz aplikację pobierz aplikację
Polsat Sport
Najnowsze wiadomości sportowe z kraju i ze świata!
zamknij