Polsat Boxing Night coraz bliżej, więc na anteny musiał powrócić cykl "Droga do PBN". Bohaterowie największego pięściarskiego wydarzenia w naszym kraju przez wiele miesięcy trenują w pocie czoła do swoich pojedynków, a my zajrzeliśmy za kulisy ich przygotowań.

W pierwszym odcinku nie zabraknie oczywiście Tomasza Adamka, Ewy Brodnickiej, Łukasza Wierzbickiego oraz szkoleniowca Gusa Currena. Odwiedziliśmy także dom Mateusza Masternaka, który opowiedział nam o drugim starciu z Yourim Kalengą.

Żądzą rewanżu pała również Michał Żeromiński. Radomianin w listopadzie przegrał decyzją sędziów z Wierzbickim i w kolejnym pojedynku nie ma zamiaru już pozostawiać rozstrzygnięcia w rękach sędziów.

Jaka atmosfera panuje wśród podopiecznych Gusa Currena? W jaki sposób Tomasz Adamek planuje oszukać Joeya Abella? Premiera 1. odcinka cyklu "Droga do PBN" w niedzielę 25 marca o godziny 10:30 w Polsacie Sport!

 

Premiera 1. odcinka cyklu "Droga do PBN" w niedzielę 25 marca o godziny 10:30 w Polsacie Sport!

 

Bilety na galę Polsat Boxing Night: „Noc Zemsty” dostępne na ebilet.pl!

O gali Polsat Boxing Night: "Noc Zemsty":

W Częstochowie do ringu powróci były mistrz świata dwóch kategorii wagowych Tomasz Adamek w ostatnich dwóch pojedynkach udowodnił, że cały czas może mierzyć się z czołowymi pięściarzami kategorii ciężkiej na świecie. Wygrane z Fredem Kassim oraz Solomonem Haumono otworzyły przed żyjącą legendą polskiego boksu drzwi do wielkich pojedynków! Teraz jego rywalem będzie bardzo mocno bijący Joey Abell.

Na ostatniej prostej do walki o mistrzostwo świata znajduje się natomiast Mateusz Masternak, który zmierzy się po raz drugi z Yourim Kalengą. Kongijczyk w 2014 roku na pełnym dystansie okazał się nieznacznie lepszy od Polaka. Były mistrz Europy zapewnia jednak, że nic dwa razy się nie zdarza.

W pierwszej obronie tytułu mistrzyni świata WBO w kategorii super piórkowej zawalczy Ewa Brodnicka, a do ringu po dłuższych przerwach powrócą Damian Jonak oraz Michał Chudecki. W ringu swoje umiejętności zaprezentują również perspektywiczni Adam Balski oraz Robert Parzęczewski.

Karta walk gali PBN: "Noc Zemsty":

Walka wieczoru:
Tomasz Adamek (52-5, 30 KO) vs Joey Abell (34-9, 32 KO)
Mateusz Masternak (40-4, 27 KO) vs Youri Kalenga (23-4, 16 KO)

o Międzynarodowe Mistrzostwo Polski w wadze junior ciężkiej:

Adam Balski (11-0, 8 KO) vs Denis Grachev (16-6-1, 9 KO)
Damian Jonak (39-0-1, 21 KO) vs Lukas Ndafoluma (11-1, 3 KO)

o mistrzostwo świata WBO w wadze super piórkowej:

Ewa Brodnicka (14-0, 2 KO) vs Sarah Pucek (8-2-1, 1 KO)
Robert Parzęczewski (18-1, 11 KO) vs Emmanuel Danso (28-2, 23 KO)

o pas mistrzostwo Polski w wadze półśredniej:

Łukasz Wierzbicki (15-0, 6 KO) vs Michał Żeromiński (13-3-1, 1 KO)
Michał Chudecki (11-2-1, 3 KO) vs Damian Wrzesiński (13-1-1, 5 KO)

 

Bilety na galę Polsat Boxing Night: „Noc Zemsty” dostępne na ebilet.pl!