Z pasa mistrza Europy Mateusz Masternak cieszył się niespełna rok. Zdobyty w grudniu 2012 roku tytuł stracił w październiku roku kolejnego, przegrywając w Moskwie z Grigorijem Drozdem. Teraz 30-letni pięściarz stanie przed szansą powrotu na szczyt. Nie tylko w Europie. Ewentualna wygrana przybliży go także do walki o mistrzostwo świata! Będzie to już piąte starcie na gali Polsat Boxing Night, którego stawką będzie mistrzowski pas. Co czuje Master na myśl o tym wyzwaniu? Zapytał o to Artur Łukaszewski.

 

Tego kierowcy chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Robert Kubica - jedyny Polak w Formule 1. Można powiedzieć "znowu". Po dramatycznym wypadku, walce o sprawność i pozycje z hermetycznym światku elitarnych kierowców, znów ma szanse pokazać swoje możliwości. A Państwo maja szanse usłyszeć co myśli i czuje rezerwowy kierowca Williamsa. Rozmawiał z nim nasz ekspert od sportów motorowych - Krystian Sobierajski.

 

Tylko ZAKSA i PGE Skra są juz pewne gry w kolejnej fazie Plusligi - fazie mistrzowskiej, w której o medale będzie się bić sześć najlepszych zespołów rundy zasadniczej. Dzis dojdzie do bezpośredniego starcia o awans - czwarte Onico Warszawa zagra w Olsztynie z szóstym obecnie Indykpolem AZSem. Więcej o sytuacji na finiszu Plusligi w naszych serwisach.


Plan dnia w Polsacie Sport News:
 
12:00 – Sport Flesz
13:00 – Sport Flesz
14:00 – Sport Flesz
15:00 – Sport Flesz
16:00 – Sport Flesz
17:00 – Sport Flesz
18:30 – Rugby European Champions Cup

18:00, 21:00, 23:00  – Polsat Boxing Night News
 
Gdzie oglądać Polsat Sport News?
 
CYFROWY POLSAT: kanał 13
 
UPC:
- Na dekoderze Horizon/Kaon: kanał 507
- Na dekoderze UPC Mediabox: kanał 561
 
NETIA: kanał 71