"Kung Fu Mueller"! Brutalny faul, drastyczne sceny (WIDEO)

Wydawało się, że gol dla Bayernu Monachium może być kwestią czasu. Piłkarze Niko Kovaca grali w przewadze zawodnika, niby mieli sytuację pod kontrolą, aż nagle fatalnie zachował się Thomas Mueller. Wideo dla osób wyłącznie o mocnych nerwach. Faul reprezentanta Niemiec był naprawdę brutalny!

Ajax Amsterdam po raz drugi w tym sezonie postawił poprzeczkę bardzo wysoko. Na gola Roberta Lewandowskiego odpowiedział po przerwie Dusan Tadic. Sytuację gospodarzy skomplikowała czerwona kartka Maximiliana Webera. Od 67. minuty Bayern grał w przewadze jednego zawodnika...

Po chwili skomplikował sobie sytuację! A wszystko w niegroźnym miejscu, bo na środku boiska. Gdyby piłka doleciała do Nicolasa Tagliafico, to nic złego by się Bayernowi nie stało. Mueller postanowił jednak powalczyć o futbolówkę i... brutalnie sfaulował przeciwnika. Wejście w stylu kung fu ścięło Argentyńczyka z nóg.

Mina obecnego na stadionie Karla-Heinza Rummenigge mówiła wszystko...

- Mówiłem przed meczem, że nikomu nie grozi wykluczenie z 1/8 finału, ale nie przypuszczałem, że Thomas Mueller może zachować się w ten sposób. Był kiedyś Kung Fu Pazdan, teraz jest Kung Fu Mueller.

Tagliafico od razu był zszywany przez klubowych lekarzy, ale pozostał na boisku. W doliczonym czasie gry zdobył bramkę na 3:3!

Fatalny faul Muellera w załączonym materiale wideo.