Adamek: Szpilka zobaczy, jak ciężko jest wygrać walkę w USA!

Sporty walki

Mateusz Borek: Andrzej Fonfara zaliczył fenomenalny występ w kalifornijskim Carson. Ty kiedyś wygrałeś tam z Arreolą, teraz Andrzej, nie będąc faworytem, pokonał Julio Chaveza Juniora.

Tomasz Adamek: Bardzo się cieszę, że kolejny Polak podbija amerykański rynek. Oby ich było więcej. Andrzej pokazał serce do walki, przygotowanie fizyczne i... wygrał. Życzę mu, by dostał jeszcze większe walki i zwyciężył.

Kliczko - Jennings. Kategoria ciężka. 25 kwietnia i Madison Square Garden. Władimir wraca po 7 latach do USA. Jaka to będzie dla niego walka?

Znając życie Jennings będzie biegał, nie będzie chciał stanąć do wymiany cios za cios. Ta walka może nie być piękna. Zdecydowanym faworytem jest Władimir, bo Jennings tak naprawdę nie walczył jeszcze z nikim tej klasy.

Jakie argumenty może mieć w ogóle w takiej walce Bryant Jennings?

Z takim koniem... żadnych. Jennings może być szybszy, ale Władimir jest doświadczony, od wielu lat jest mistrzem świata. Wydaje mi się, że nie będzie miał z Jennigsem żadnych problemów.

Czy w walce z Arturem Szpilką widziałeś w jego boksie coś ekstra?

Nie mogę powiedzieć ani nic dobrego, ani złego. Po prostu zrobił wszystko by wygrać. Teraz ma czystą kartę i zobaczy jak wygląda boks w USA. Przekona się, jak ciężko jest piąć się w górę i wygrywać walki na amerykańskiej ziemi.

Cały wywiad z Tomaszem Adamkiem w załączonym materiale wideo.

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze