Adamek: Udowodnię, że wciąż stać mnie na wiele!

Sporty walki

Karolina Owczarz: Została ostatnia prosta w przygotowaniach do walki z Przemysławem Saletą, która odbędzie się 26 września na gali Polsat Boxing Night.

 

Tomasz Adamek: Zgadza się! Został dosłownie tydzień do walki, więc schodzimy już z ciężkich treningów. Siedem tygodni przepracowałem bardzo ciężko, ale na szczęście w zdrowiu. Jestem zadowolony z miejsca przygotowań. Podczas obozu w Łomnicy wraz z moimi trenerami ciężko szlifowaliśmy moją formę. Teraz czas na weryfikację. Muszę wyjść do ringu i przekonamy się czy ciężka praca, która została wykonana przyniesie efekt.

 

Saleta: Jestem dwa razy większy od Floyda. Czekam na Adamka!

 

Jak układa się współpraca z trenerem Rogerem Bloodworthem, z którym znacie się mnóstwo lat? Cały czas jest między wami chemia?

 

Treningi z trenerem Rogerem zawsze były ciekawe. Jest to prawdziwy nauczyciel boksu. Cenię go również z tego względu, że jest dobrym człowiekiem. Co prawda, ma już swoje lata, ale dba o siebie. Trzyma się diety, a ja również pilnuję, żeby wieczorem za dużo nie jadł (śmiech). Robię wszystko żeby był jak najdłużej ze mną. Mamy dobry team i wierzę, że w następną sobotę wyjdziemy zwycięsko z walki.

 

Dlaczego okażesz się lepszym pięściarzem od Przemysława Salety?

 

Patrzę przede wszystkim na siebie, a nie na Przemka. Wyjdę do ringu i będę walczył jak najlepiej potrafię. Stary - dobry Adamek, który imponował szybkością, dynamiką i zmianą pozycji powróci. To są atuty, którymi wygrywałem walki. Chcę wrócić w wielkim stylu i udowodnię kibicom, że stać mnie na wiele.

 

Całą rozmowę z Tomaszem Adamkiem zobacz w materiale wideo.

 

Galę Polsat Boxing Night, która odbędzie się 26 września w Atlas Arenie w Łodzi, kibice boksu będą mogli obejrzeć w systemie PPV.

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze