KSW 32: Porażka Pudzianowskiego, wielki rewanż Narkuna, Mańkowski wciąż z pasem!

Sporty walki

Zakończyła się historyczna gala KSW 32: Road to Wembley! Wieczoru w Londynie do udanych z pewnością nie zaliczy Mariusz Pudzianowski. Za to ze zwycięstw mogą się cieszyć m.in. Tomasz Narkun oraz Borys Mańkowski.

Peter Graham był bez wątpienia najcięższym rywalem w karierze Mariusza Pudzianowskiego. Choć Polak lepiej zaczął, to doświadczony Australijczyk okazał się przeszkodą nie do przeskoczenia. 40-latek w ostatniej sekundzie pierwszej rundy trafił byłego strongmana, co kompletnie wybiło go z rytmu. Druga runda była już kompletną dominacją Grahama, przez co sędzia musiał przerwać ten nierówny bój.

 

Poza tym kibice w Londynie obejrzeli m.in. dwa mistrzowskie pojedynki. Najpierw Tomasz Narkun skutecznie zrewanżował się Goranowi Reljiciowi. Polak posłał na deski Chorwata już w pierwszej rundzie, zabierając mu tym samym mas mistrza KSW wagi półciężkiej.

 

Równie szczęśliwy był to wieczór dla najmłodszego mistrza KSW – Borysa Mańkowskiego. Choć poznaniak bliski był przegrania przez dyskwalifikację, Jesse Taylor podjął walkę, co okazało się dla niego zgubne. Polak w pierwszej odsłonie „udusił” Amerykanina, zachowując pas mistrza kategorii półśredniej!

 

Wyniki walk gali KSW 32: Road to Wembley:

 

Mariusz Pudzianowski vs Peter Graham (TKO)

Borys Mańkowski vs Jesse Taylor (Submission)

Marcin Różalski vs James McSweeney(Submission)

Goran Reljić vs Tomasz Narkun(KO)

Mateusz Gamrot vs Marif Piraev (TKO)

Rafał Moks vs Jim Wallhead (TKO)

Oli Thompson vs Michał Włodarek (DQ)

Brett Cooper vs Maiquel Falcao (KO)

Andre Winner vs Leszek Krakowski (PTS)

 

Poniżej zapis relacji na żywo.

Karolina Owczarz, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze