Kliczko - Fury: Transmisja w Polsacie Sport

Sporty walki
Kliczko - Fury: Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

Władimir Kliczko (64-3, 53 KO) - Tyson Fury (24-0, 18 KO) to jedna z najbardziej wyczekiwanych walk 2015 roku. Czy butny Brytyjczyk jest w stanie pokonać Ukraińca w starciu, którego stawką będą cztery mistrzowskie pasy? Transmisja walki Kliczko - Fury w Polsacie Sport!

Kliczko czeka na swojego pogromcę już ponad jedenaście lat. Ostatnim bokserem, który go pokonał, był Amerykanin Lamon Brewster w kwietniu 2004 roku. Czy Fury powtórzy ten wyczyn? Przed Brytyjczykiem było wielu takich, którzy twierdzili, że im się uda. Ostatecznie, to oni lądowali na deskach po jego ciosach.

 

Kliczko - Fury na żywo!

 

Fury zadbał, żeby o sobotniej walce było głośno. Na jednej z konferencji prasowych przebrał się za Batmana i pobił Jokera, na treningu medialnym śpiewał, na innej z konferencji prowokował swojego rywala, mówiąc, że jest... seksowny. ("Wyglądasz na przestraszonego, ale mimo to jesteś ładny i seksowny. Masz ładną czuprynę, przyjemnie pachniesz" - stwierdził). Mówiąc krótko - showman, jakich mało!

 

Stawką sobotniej będą cztery mistrzowskie pasy federacji WBA, WBO, IBF i IBO w wadze ciężkiej. W tle są także wielkie pieniądze. Według nieoficjalnych informacji, Kliczko zarobi co najmniej 18 milionów dolarów plus zyski ze sprzedaży transmisji PPV na terenie Wielkiej Brytanii. Fury dostanie czek na 5 milionów dolarów. To i tak będzie najwyższa wypłata w całej jego dotychczasowej karierze.

 

Walka Kliczko - Fury miała się pierwotnie odbyć 24 października. W trakcie przygotowań Ukrainiec doznał jednak kontuzji łydki i starcie trzeba było przełożyć. Padło na 28 listopada.

 

Transmisja walki Kliczko - Fury w Polsacie Sport. Początek o godzinie 21:00.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze