Froggen w Echo Fox?!

E-sport
Froggen w Echo Fox?!
@EchoFox

Drużyna Echo Fox występująca w rozgrywkach League Championship Series North America, skompletowała nowy skład League of Legends – donosi portal Daily Dot. W zespole, którego właścicielem jest były gracz Los Angeles Lakers – Rick Fox – ma występować m.in. Froggen!

Redaktorzy portalu Daily Dot, powołując się na źródła zbliżone do organizacji, poinformowali że w wiosennym splicie LCS NA w barwach Echo Fox ma występować Froggen! Nowy właściciel zespołu, były mistrz NBA z Los Angeles Lakers – Rick Fox, oprócz wcześniej wspomnianych zawodników miałby zainwestować w trzech znanych na amerykańskiej scenie graczy z Challenger Series oraz naszego rodaka – Marcina „Kori” Wolskiego.

 

Zgodnie z doniesieniami Daily Dot, na środkowej alei w Echo Fox zagra Henrik “Froggen” Hansen, który po wielu negocjacjach z drużynami z Ameryki Północnej, Europy i nawet z Chin, ostatecznie zdecydował się na ofertę Echo Fox. Jego zmiennikiem w wiosennym splicie, ma zostać Marcin „Kori” Wolski, który w atmosferze skandalu żegnał się z grą w MeetYourMakers.

 

Oprócz wspomnianej dwójki, Rick Fox rzekomo zdecydował się na zakontraktowanie trzech zawodników uprzednio występujących w rozgrywkach Challenger League NA. Rolę junglera przejmie Anthony “Hard” Barkhovtsev – rezerwowy Cloud9, Yuri “KEITH” Jew (jako AD Carry – przyp. red.) grający dla CLG Black oraz Terry "Baby" Chuong jako support.

 

  

Ostatnim zawodnikiem Echo Fox miałby zostać Koreańczyk znany pod pseudonimem KFO. Dodatkowo na profilu organizacji w portalu społecznościowym Twitter, pojawił się wpis zawierający zdjęcie z członkami drużyny League of Legends, na którym fani już rozpoznali wspomnianego wcześniej Froggena, a także Harda i KEITHa.

 

Prawdopodobny skład Echo Fox:

  • Henrik “Froggen” Hansen
  • Anthony “Hard” Barkhovtsev
  • Yuri “KEITH” Jew
  • Terry "Baby" Chuong
  • KFO
  • Marcin „Kori” Wolski (rezerwowy)
Marcin Kilar

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze