53-letnia właścicielka Marsylii jest w ciąży

Piłka nożna
53-letnia właścicielka Marsylii jest w ciąży
fot. PAP
Philipp Hildebrand i Margarita Louis-Dreyfus.

Szwajcarska bizneswoman rosyjskiego pochodzenia 53-letnia Margarita Louis-Dreyfus, właścicielka klubu piłkarskiego Olympique Marsylia, jest w ciąży i na początku kwietnia urodzi bliźnięta. Ojcem dzieci jest szwajcarski bankier, 52-letni Philipp Hildebrand.

Wdowa po francuskim biznesmenie Robercie Louis-Dreyfusie będzie "wykonywać swoje obowiązki prezesa grupy Louis Dreyfus Commodities" aż do porodu - poinformowano w wydanym komunikacie, potwierdzając krążące od kilku dni spekulacje medialne.

 

Agenta Zlatana: Ibra stworzony do Premier League

 

Margarita Louis-Dreyfus jest już matką trzech chłopców, w tym bliźniaków, które miała ze swoim zmarłym w 2009 roku mężem.

 

Louis Dreyfus Commodities jest jedną z czterech największych grup światowych zajmujących się handlem towarami rolnymi, szczególnie zbożami. Założona 160 lat temu gigantyczna firma zatrudnia 22 tys. osób w ponad stu krajach. Fortunę Margarity Louis-Dreyfus szacuje się na dwa do trzech miliardów dolarów.

 

Jak obliczył szwajcarski dziennik "SonntagsBlick", w ubiegłym roku w Szwajcarii 40 kobiet, które ukończyły 50. rok życia i starszych, urodziło dzieci. Według oficjalnych statystyk we Francji pięćdziesięcioletnie matki urodziły w 2014 roku 98 dzieci, tj. trzy razy więcej niż w 2000 roku (33 dzieci)

jb, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze