Mateusz Borek walczy o Telekamerę za 2015 rok

Inne
Mateusz Borek walczy o Telekamerę za 2015 rok
fot. Cyfrasport
Mateusz Borek

To już 19. edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Nagrody są rozdawane za wybitne osiągnięcia telewizyjne w 2015 roku w kilku kategoriach. Przypomnijmy, że Polsat Sport jest już zdobywcą Złotej Telekamery. W kategorii komentatora sportowego nominowany jest Mateusz Borek.

Mateusz Borek to komentator i dziennikarz Polsatu Sport, który od lat pracuje przy największych wydarzeniach piłkarskich w Polsce i na świecie, ale także moderator programu Puncher, poświęconego sportom walki. Poprzez liczne transmisje z czołowych gal bokserskich jest także cenionym ekspertem w tym środowisku.

 

Ten komentarz przejdzie do historii! Szalona radość Borka

 

W minionych miesiącach kibice mogli przede wszystkim cieszyć się wspaniałymi występami naszej reprezentacji, której występy Borek komentował wraz z byłym reprezentantem Polski Tomaszem Hajto. Już teraz obaj komentatorzy szykują się do głównego turnieju tego roku - piłkarskiego Euro 2016 we Francji.

 

Głosowanie na Telekamery potrwa do 4 lutego i odbywać się będzie wyłącznie za pomocą sms-ów, dzięki którym czytelnicy Tele Tygodnia po raz kolejny będą mogli wesprzeć Dom Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie.

 

Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie Telekamer Tele Tygodnia  odbędzie się 22 lutego 2016 roku w Teatrze Polskim.

 

Jak zagłosować na Mateusza Borka?

 

Wyślij SMS o treści TK.G1 na numer 7265 Koszt 1 SMS: 2,46 zł (z VAT)

MARLE, Polsat Sport, telekamery.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze