Półfinałowe starcie Illuminar Gaming z Fraternitas o Challenger Series!

E-sport
Półfinałowe starcie Illuminar Gaming z Fraternitas o Challenger Series!
@IlluminarGaming

Zawodnicy Illuminar Gaming już dziś wieczorem, rozegrają spotkanie półfinałowe w otwartych kwalifikacjach Challenger Series EUNE. Rywalami ekipy Creatona będzie czeskie Fraternitas.

Zespół League of Legends reprezentujący barwy Illuminar Gaming, dotychczas radził sobie bezbłędnie w kwalifikacjach do Challenger Series. Podopieczni Veggiego, określani mianem polskiego Super Teamu, dotarli do półfinałów drabinki kwalifikacyjnej i już dziś (tj. 05.01 – przyp. red.) powalczą o awans do finału turnieju z czeskim Fraternitas.

 

Fraternitas to zdecydowanie najsilniejszy dotychczasowy przeciwnik dla Illuminar. Mozilla grał kiedyś w drugim składzie Fnatic, a do tego każdy z graczy miał już wcześniej rangę Challenger na serwerze EUW. Ich słabą stroną powinno być zgranie drużynowe, gdyż grają mniej niż my i do tego poszczególni zawodnicy grają tylko rekreacyjnie. Polski skład dopiero wrócił do treningów po świętach, ale mimo tego zwycięstwo powinno przyjść bez utraty mapy. – powiedział trener Illuminar Gaming, Fryderyk „Veggie” Kozioł.

 

W dotychczasowych pojedynkach kwalifikacyjnych, gracze Illuminar Gaming wygrywali z Najgorsze Polaki (wynik 2:0 – przyp. red.) oraz greckim Gamespace V1 (również wynikiem 2:0 – przyp. red.).

 

Podobnie jak poprzednie spotkania, tak i dzisiejszy mecz będziecie mogli śledzić na oficjalnym kanale Illuminar Gaming w serwisie Twitch.tv. Rozgrywkę komentować będzie znany z e-sportowego studia Polsat Sport News duet - Filip "Testree" Mątowski oraz Arkadiusz "Radjolog" Popiel – początek transmisji już o 19:30! 

Marcin Kilar

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze