Rafako Hussars - super drużyna z dobrymi trenerami

Sporty walki

Zawodnicy Rafako Hussars mieli tylko krótką przerwę świąteczną i już od kilku dni trenują w warszawskim klubie. Pierwsze walki w ramach rozgrywek WSB pięściarze stoczą 22 stycznia. Poznaj naszą drużynę!

22 stycznia zawodnicy Rafako Hussars zmierzą się w Pruszkowie z ekipą z Wenezueli. W przygotowaniach, obok Zbigniewa Raubo i Jerzego Baranieckiego, pomaga uznany trener z Ukrainy Siergiej Korczynski.
To nie do końca są treningi pode mnie, ale bardzo podoba mi się ten styl. Dużo stawia na technikę – twierdzi zawodnik kategorii do 81 kg Arkadiusz Szwedowicz.

Boks olimpijski tylko w Polsacie Sport!

Nowy trener, ale atmosfera cały czas ta sama. Na treningach wszyscy zawodnicy jak zwykle są zadowoleni.


– Jest fajna atmosfera i dogadujemy się świetnie. Z trenerami też mamy dobry kontakt. To naprawdę super drużyna – dodał reprezentant w wadze do 69 kg Damian Kiwior.


Wszyscy zawodnicy mają teraz wspólny cel – zakwalifikować się na igrzyska olimpijskie. Jak na razie pewny występy w Rio de Janeiro jest Tomasz Jabłoński (75 kg). Trener Raubo wierzy, że do Brazylii pojedzie więcej Polaków.
Myślę, że trzech, czterech zawodników ma szanse. Nigdy jednak nie odważę się powiedzieć, kogo bardziej, a kogo mniej widzę na igrzyskach. Nigdy nie odpowiem na takie pytanie – stwierdził rener biało-czerwonych.
Zobacz wyjątkowy materiał o zawodnikach Rafako Hussars w załączonym materiale wideo.

Transmisja spotkania Polska - Wenezuela 22 stycznia od godz. 20.30 w Polsacie Sport Extra.

ko, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze