O presji

Presja musi być i to jest oczywiste. Będziemy ciężko pracować i dawać z siebie wszystko, wygrywać mecze, bo takie są wartości tego klubu. Podjąłem decyzję, żeby zostać szkoleniowcem i muszę zaakceptować warunki.

 

Być jak Pep Guardiola, czyli misja Zidane'a


O porównaniach z innymi trenerami

One są niepotrzebne. Każdy trener jest sobą i ja też będę sobą. Wyciągnę najlepsze cechy wszystkich trenerów i spróbuję je złożyć w jedną całość, ale muszę zostać sobą. Postaram się dać coś od siebie. Chcę, aby piłkarze spędzali miło czas na boisku.

O Lidze Mistrzów

Zwycięstwo dla Realu jest podstawową. Jesteśmy w czołowej szesnastce i zawsze celem jest wygrana. Kiedy zakładasz białą koszulkę, wszystko jest realne.

Wiadomośc do fanów

Mogę im powiedzieć, że czuję podekscytowanie. Postaramy się jako zespół tworzyć wyjątkową atmosferę, zresztą jak zawsze. Zrobimy wszystko, żeby ich uszczęśliwić i sprawić, aby byli z nas dumni.

O pierwszym wrażeniu w roli szkoleniowca

Moje pierwsze słowa do piłkarzy były bardzo ważne, bo trenowaliśmy na oczach wielu fanów. Powiedziałem im, że jestem bardzo szczęśliwy i jest to dla mnie nowe doświadczenie. Postaramy się zrobić wszystko, aby spełnić nasze cele.

o wyobrażeniu szatni

Jestem częścią tego klubu, ale to nowe doświadczenie. To dla mnie nowa faza, ale ważne, żeby czuć się dobrze z piłkarzami i razem wygrywać mecze. Najważniejsze są zwycięstwa.

O Bale'u

Rozumiem, że dla niego to może być trudna sytuacja, bo Benitez był dla niego ważną postacią. Ode mnie dostanie tyle samo opieki, co od poprzedniego szkoleniowca. Jest kluczową postacią zespołu i nic więcej nie mogę powiedzieć.

O trio BBC

Oni będą grali zawsze. To jest mój pomysł na zespół.