Biszczak: Nowy rywal? Przeanalizuję i zwyciężę!

Sporty walki
Biszczak: Nowy rywal? Przeanalizuję i zwyciężę!
fot. Polsat Sport

Z powodu kontuzji na FEN 10 w Lubinie 9 stycznia nie zawalczy m.in. Christian Baya, który miał zmierzyć się z Pawłem Biszczakiem. - Dla mnie to nowa informacja i dopiero po wyjściu ze studia zajmę się analizą swojego nowego przeciwnika - mówił w poniedziałek w Puncherze Paweł Biszczak.

Miejsce Holendra w walce wieczoru na zasadach K-1 ostatecznie zajmie Anatoli Hunanyan. Ormianin jest trzykrotnym mistrzem świata, a na co dzień zawodnik trenuje w Hanuman Gym Praha w Czechach. 33-latek o pseudonimie "Tolja" ma na swoim koncie 27 zawodowych pojedynków oraz 7 porażek, a czternaście zwycięstw zakończył przez nokaut.

Jest nowy przeciwnik i walka będzie na pewno nie mniej ekscytująca niż ogłoszona poprzednio. Zaraz po wyjściu ze studia zajmę się jego analizą  - powiedział w Puncherze Biszczak.

 

FEN 10: Zmiany w karcie walk! Nowi rywale Zontka i Biszczaka


Hunanyan ma za sobą również siedem zawodowych walk bokserskich. Dwukrotnie walczył w Polsce i odniósł dwa zwycięstwa, a jedno nad Pavlem Oboznym, ostatnim rywalem Biszczaka.

Na szybko zobaczyłem tylko jego osiągnięcia i z pewnością posiada świetne umiejętności bokserskie. Jest byłym mistrzem Czech w pięściarstwie, ale nie widziałem jego walki. W tym pojedynku zrobię wszystko, żeby wygrać walkę - dodał Biszczak.

Przypomnijmy, że przed ostatnim występem na gali FEN 9 o zmianie rywala Biszczak dowiedział się na kilkadziesiąt godzin przed rozpoczęciem wydarzenia. Swój pojedynek przeciwko Pavlowi Oboznemu zwyciężył zdecydowanie i wykorzystał słabe punkty rywala.

Fragment programu Puncher zobaczysz w załączonym materiale wideo!

Transmisja gali w Polsacie Sport od godziny 20:00 i Polsacie Sport News od godziny 23:00.

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze