Trening młodych pięściarzy z Fonfarą. "On jest najlepszy!"

Sporty walki

Andrzej Fonfara od kilku dni przebywa w Polsce. W niedzielę wcielił się w rolę trenera i pracował z młodzieżą oraz dziećmi w warszawskim klubie Legia Fight Club.

Fonfara ma za sobą pracowity rok. Polak odniósł dwa bardzo cenne zwycięstwa - najpierw wygrał przed czasem z Julio Cesarem Chavezem Jr, a następnie pokonał na punkty Nathana Cleverly'ego. W czwartek, mieszkający w Chicago "Polski Książę" przyleciał do Polski, aby wziąć udział w sobotnim Balu Mistrzów Sportu.

 

"Główka" gra w piłkę

 

Fonfara nigdy nie ukrywał, jak ważną rolę w jego życiu pełni Legia Warszawa. Pięściarz za każdym razem, kiedy ma tylko okazję, chodzi na mecze stołecznego klubu lub wspiera Legia Fight Club - klub poświęcony spotom walki. Tak było i tym razem. 28-latek w niedzielę poprowadził trening dla dzieci i młodzieży, co było dla wszystkich niemałym wydarzeniem. Wyjątkowy trening zorganizowali trener Paweł Michalik oraz Fundacja Sportowy Autorytet.

Podziwiamy Andrzeja Fonfarę za styl, charakter w ringu. On po prostu jest najlepszy - mówili uczestnicy.

Sam Fonfara także cieszy się każdą minutą spędzoną w kraju nad Wisłą.

Za każdym razem bardzo miło przyjmują mnie w kraju. Jednak już w czwartek wracam do Chicago, gdzie rozpocznę kolejne przygotowania - powiedział "Polski Książę".

 

Andrzej Fonfara będzie gościem najbliższego magazynu Puncher. Transmisja w poniedziałek od godz. 20 w Polsacie Sport News.

Karolina Owczarz, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie