Anna Lewandowska: Robert jest moim psychologiem

Piłka nożna
Anna Lewandowska: Robert jest moim psychologiem
fot. PAP

Anna Lewandowska, żona Roberta, zdradziła w rozmowie z Łączy Nas Piłka kulisy związku z napastnikiem Bayernu Monachium. – Robert jest moim domowym psychologiem. Nasze życie jest podporządkowane jego karierze. O tej samej godzinie wstajemy, o tej samej jemy posiłki – opowiedziała.

Lewandowski zajął pierwsze miejsce w 81. Plebiscycie na Najlepszych Sportowców Polski. Wyprzedził m.in. Anitę Włodarczyk i Agnieszkę Radwańską. W imieniu piłkarza nagrodę odebrała jego żona Anna. - Wiele osób pytało mnie jak się czułam odbierając za Roberta statuetkę. Jestem wzruszona. Zdałam sobie sprawę, że moim mężem jest tak wybitny sportowiec, tak wybitny człowiek, niezwykły profesjonalista, który dąży do zdobycia sukcesów. Jestem z niego szalenie, szalenie dumna! – powiedziała Lewandowska.

 

Gala Złotej Piłki: Opaska Neymara ocenzurowana

 

Żona Roberta, która jest członkinią reprezentacji Polski w karate i specjalistką ds. żywienia zdradziła także kulisy funkcjonowania związku z genialnym piłkarzem. – Mój przesadny profesjonalizm to moja wada. Robert jest za to moją głową, moim psychologiem. Mówi: „bez przesady”. Nasze życie podporządkowane jest pod życie Roberta. Wstajemy o tej samej porze, o tej samej się kładziemy. O tej samej porze jemy posiłki. Zastanawiamy się nawet gdzie pojedziemy razem, żeby Robert nie był zmęczony – opowiada.

Tu zobacz całą rozmowę z Anną Lewandowską.

 

seb, Łączy Nas Piłka
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie