Illuminar Honor Gaming w finale kwalifikacji do CS!

E-sport
Illuminar Honor Gaming w finale kwalifikacji do CS!
@IlluminarHonorGaming

Polska drużyna pokonała zespół Mysterious Monkeys w półfinale ostatniego etapu kwalifikacji do europejskich rozgrywek Challenger Series. Zawodnicy iHG pokonali aktualnego mistrza Niemiec wynikiem 3-1 i tylko jedno zwycięstwo dzieli ich od regularnych występów w CS.

Finałowa seria rozpoczęła sie od pewnego zwycięstwa iHG. Kubon i niQ doszczętnie zdominowali przeciwników na swoich alejach i poprowadzili zespół do zwycięstwa z wynikiem 15-1. Spora w tym zasługa doboru przedmiotów, ponieważ aż czterech zawodników iHG zdecydowało się na zakup Swifftnessów. Taka taktyka nie tylko zaskoczyła mistrzów Niemiec, ale umożliwiła polskiej drużynie być zawsze o krok przed przeciwnikami. Po pierwszym meczu było 1-0 dla illuminar Honor Gaming.

 

W drugiej serii to zawodnicy Mysterious Monkeys szybko wyszli na prowadzenie i zdominowali grę. Spora w tym zasługa Sviktera grającego jako Mundo, który chodził gdzie chciał nie tylko w swojej jungli, ale też w rejonach iHG. Gra ostatecznie powędrowała na konto Mysterious Monkeys po 41 minutach.

 

Trzecia gra to nieskrępowany pokaz zaufania do własnych umiejętności w wykonaniu zawodników illuminar Honor Gaming. Każdy z graczy zagrał bezbłędnie i konsekwentnie starał się jak najlepiej wykonać plan na rozgrywkę. Wszyscy polscy zawodnicy zakończyli grę z "czystym kontem" jednocześnie tylko dziesięć razy zabijając przeciwników. Wyróżniającym się zawodnikiem iHG znowu był Sebastian "niQ" Robak, który zdominował rywala na środkowej alei swoim Gangplankiem. 

 

3:1!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czas na finał!

Posted by Illuminar Honor Gaming on 13 stycznia 2016

 

W czwartej grze niemieccy przeciwnicy zdawali się być kompletnie zrezygnowani, a popisom niQa wtórowali Mystiques i Creaton z dolnej alei. Bot lane iHG prezentował się w czwartej grze najlepiej spośród wszystkich meczów w serii. Support Illuminatów zginął tylko jeden raz w ciągu wszystkich czterech gier serii. Polski Zed nie dawał szans rywalom i po 34 meczu Polacy ostatni raz dzisiaj zniszczyli nexusa swoich rywali. 

 

Dzięki zwycięstwu nad Mysterious Monkeys zawodnicy illuminar Honor Gaming awansują do finału ostatniej fazy kwalifikacji do Challenger Series. Tylko jedno zwycięstwo dzieli Kubona i spółkę od zagrania podczas wiosennego splitu CS. W finałowym meczu zawodnicy iHG zmierzą się z Team Huma, które w drugim półfinale pokonało 3sUP wynikiem 3-0.

Michał Bogacz
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie