Zapowiedź transmisji EU LCS

E-sport
Zapowiedź transmisji EU LCS

Już dzisiaj ruszają najważniejsze rozgrywki League of Legends na Starym Kontynencie. Najlepsze drużyny Europy rozpoczną zmagania w ramach League Championship Series, a ekipa znana ze studia Polsat Sport News będzie relacjonować cały dzisiejszy dzień rozgrywek na dedykowanym kanale Hitbox.tv. Oprócz tego Veggie i Testree przeanalizują wczorajszy mecz illuminar Honor Gaming.

Zanim ruszy transmisja z pierwszego dnia EU LCS, to już o 17:00 niezawodni Testree i Veggie będą analizować ostatni mecz illuminar Honor Gaming z kwalifikacji do Challenger Series, który polska drużyna wygrała wynikiem 3-1. Filip Mątowski i Fryderyk Kozioł rozłożą na czynniki pierwsze skróty wszystkich czterech meczów półfinałowej serii. To będzie pierwsza okazja, aby zobaczyć jak Kubon i spółka zaprezentowali się przeciwko mistrzowi Niemiec. Pełne VOD z meczu zostanie udostępnione dopiero po dzisiejszej transmisji.

 

Po godzinie z analizą meczu kwalifikacyjnego do Challenger Series przyjdzie czas na gwóźdź programu. Zespół ekspertów i komentatorów znany z Polsat Sport News będzie analizować i relacjonować każdy z piąciu dzisiejszych pojedynków w EU LCS. W specjalnie przygotowanym studiu do Testreego i Veggiego dołączy Marcin "Xaxus" Maczka. Były top laner Team ROCCAT będzie starał sie przybliżyć tajniki meczów LCS z perspektywy profesjonalnego zawodnika.

 

Podczas transmisji za mikrofonami usiądzie niezawodny duet Arkadiusz "Radjo_log" Popiel i Michał "Avahir" Kudliński. Obaj panowie rozpoczną komentowanie od meczu na szczycie (Fnatic zagra z Origen o 18:00), a zakończą meczem Team Vitality z ROCCAT, który planowo ma się rozpocząć około godziny 22:00. Początek transmisji z dedykowanego studia już o 17:00 na specjalnym kanale Hitbox.tv.

 

Harmonogram transmisji:

  • 17:00 - analiza meczu illuminar Honor Gaming vs Mysterious Monkeys
  • 18:00 – Fnatic vs Origen
  • 19:00 – Elements vs Gamers2
  • 20:00 – H2k Gaming vs Giants
  • 21:00 – Splyce vs Unicorns of Love
  • 22:00 – Team Vitality vs ROCCAT
Michał Bogacz
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie