Zawodnicy PiTER poszukują nowego domu

E-sport
Zawodnicy PiTER poszukują nowego domu

Rosyjska formacja Counter-Strike: Global Offensive — PiTER, jest na etapie poszukiwania organizacji, która wesprze zawodników podczas występów w ramach imprezy CIS Minor Championship. O całej sprawie poinformował media e-sportowe jeden z członków zespołu — Nikita "waterfaLLZ" Matveyev.

PiTER to jedne z najbardziej popularnych zespołów Counter-Strike: Global Offensive w Rosji. Reprezentanci naszych północnych sąsiadów występują regularnie w różnorakich zawodach internetowych, jak i lanowych. Często pokazuję, że ich aspiracje, by stać się jedną z czołowych ekip globu, nie są wcale abstrakcyjne.

Jeden z członków drużyny — Nikita "waterfaLLZ" Matveyev, podał do wiadomości publicznej informację, że wraz ze swoimi kolegami poszukuje organizacji, która zapewni wsparcie na czas nadchodzącego turnieju CIS Minor Championship. Impreza ma odbywać się w dniach 22-24 stycznia i jeżeli Rosjanie nie znajdą sponsorów, to ich uczestnictwo w zawodach będzie zagrożone.

 

"Myślę, że jesteśmy w gronie zdecydowanych faworytów. Odbywaliśmy w ostatnim czasie ćwiczenia w pełnym wymiarze czasu. Wszystko specjalnie z myślą o turnieju" - powiedział Nikita "waterfaLLZ" Matveyev.

 

W Mińsku podczas CIS Minor Championship udział weźmie łącznie osiem drużyn Counter-Strike: Global Offensive z całej Europy Wschodniej. Stawką rywalizacji będzie łączna pula nagród w kwocie 50 000 dolarów, a także slot na eliminacje offline dla MLG Columbus.

 

 

Zawodnicy szukający nowej organizacji:

 

Nikita "waterfaLLZ" Matveyev
Ivan "spaze" Obrezhan
Dmitriy "facecrack" Alekseyev
Savelii "jmqa" Bragin
Alexey "ub1que" Polivanov

Wojciech Podgórski

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze